گرامیداشت روز جهانی بانک خون بند ناف در استان البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

گرامیداشت روز جهانی بانک خون بند ناف در استان البرز

گرامیداشت روز جهانی بانک خون بند ناف در استان البرز
1396/9/1
12:43 1395

به مناسبت روز جهانی بانک خون بند ناف، مراسم گرامیداشتی از سوی دفتر بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی استان البرز برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی البرز؛ سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد رئیس جهاد دانشگاهی البرز در ابتدای این مراسم که در محل بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی استان البرز برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت جمعی از هموطنان در زلزله اخیر اظهار کرد: پژوهشگاه رویان ذخیره ارزشمندی برای نظام است که با مجاهدت مرحوم کاظمی آشتیانی و جهادگران دانشگاهی شکل گرفت و اکنون در مرحله‌ای قرار داریم که خوشبختانه کشور روی پای خود ایستاده است و به خارج از کشور وابسته نیستیم.

وی ادامه داد: بانک خون بند ناف نیز تلاش مبارکی است که سال‌هاست از سوی پژوهشگاه رویان راه‌اندازی شده است و در استان البرز نیز طی چهار سال گذشته با راه اندازی دفتر این بانک، خدمات ذخیره خون بند ناف نوزادان در هنگام تولد به خانواده‌ها ارائه می‌شود.

وی از موفقیت دفتر استانی این بانک سخن گفت و خاطرنشان کرد: شعبه دوم بانک خون بند ناف در استان البرز نیز طی هفته آینده در شهرستان فردیس افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به این که در روز جهانی بانک خون بند ناف قرار داریم، تصریح کرد: به همین مناسبت بانک خون بند ناف استان البرز به تمامی دانشگاهیان البرزی اعم از دانشجویان و استادان از امروز تا روز 16 آذر که روز دانشجوست، تخفیف مناسبی بابت خدمات قابل ارائه، به دانشگاهیان خواهد داد.

گفتنی است دفتر این بانک خون در محل ساختمان برج طاق کسری، طبقه هشتم، واقع در میدان سپاه کرج قرار دارد و شهروندان می‌توانند برای کسب آگاهی از خدمات این مرکز با شماره تلفن 34487555 تماس بگیرند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر