گرامیداشت روز جهانی بانک خون بند ناف در استان البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

گرامیداشت روز جهانی بانک خون بند ناف در استان البرز

گرامیداشت روز جهانی بانک خون بند ناف در استان البرز
1396/9/1
12:43 1395

به مناسبت روز جهانی بانک خون بند ناف، مراسم گرامیداشتی از سوی دفتر بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی استان البرز برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی البرز؛ سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد رئیس جهاد دانشگاهی البرز در ابتدای این مراسم که در محل بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی استان البرز برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت جمعی از هموطنان در زلزله اخیر اظهار کرد: پژوهشگاه رویان ذخیره ارزشمندی برای نظام است که با مجاهدت مرحوم کاظمی آشتیانی و جهادگران دانشگاهی شکل گرفت و اکنون در مرحله‌ای قرار داریم که خوشبختانه کشور روی پای خود ایستاده است و به خارج از کشور وابسته نیستیم.

وی ادامه داد: بانک خون بند ناف نیز تلاش مبارکی است که سال‌هاست از سوی پژوهشگاه رویان راه‌اندازی شده است و در استان البرز نیز طی چهار سال گذشته با راه اندازی دفتر این بانک، خدمات ذخیره خون بند ناف نوزادان در هنگام تولد به خانواده‌ها ارائه می‌شود.

وی از موفقیت دفتر استانی این بانک سخن گفت و خاطرنشان کرد: شعبه دوم بانک خون بند ناف در استان البرز نیز طی هفته آینده در شهرستان فردیس افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به این که در روز جهانی بانک خون بند ناف قرار داریم، تصریح کرد: به همین مناسبت بانک خون بند ناف استان البرز به تمامی دانشگاهیان البرزی اعم از دانشجویان و استادان از امروز تا روز 16 آذر که روز دانشجوست، تخفیف مناسبی بابت خدمات قابل ارائه، به دانشگاهیان خواهد داد.

گفتنی است دفتر این بانک خون در محل ساختمان برج طاق کسری، طبقه هشتم، واقع در میدان سپاه کرج قرار دارد و شهروندان می‌توانند برای کسب آگاهی از خدمات این مرکز با شماره تلفن 34487555 تماس بگیرند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر