برگزاری جلسه کمیته سرمایه انسانی اداره کل ورزش و جوانان البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری جلسه کمیته سرمایه انسانی اداره کل ورزش و جوانان البرز

برگزاری جلسه کمیته سرمایه انسانی اداره کل ورزش و جوانان البرز
1396/9/4
12:43 1395

جلسه کمیته سرمایه انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با حضور مدیرکل، معاونین و مدیران ستادی اداره کل برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این جلسه با حضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، کولیوند سرپرست معاونت توسعه امور ورزش، سجادی مسئول حراست اداره کل، نوری رئیس گروه فناوری اطلاعات و تحول اداری، بیگی سرپرست اداره توسعه منابع و پشتیبانی و دیگر اعضاء در دفتر مدیرکل برگزار شد.

در این نشست غفرانی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی کارآمد عنوان کرد: مهمترین سرمایه سازمان‌های چابک و اصلی‌ترین مولفه برای تحول و پیشرفت آن نیروی انسانی کارآمد است، لذا انتظار می رود در راستای ساماندهی این مهم در برگزاری دوره های آموزشی دقت لازم صورت پذیرد.

وی در ادامه اهمیت بررسی اثر بخشی و تحلیل دوره های آموزشی را مد نظر قرار داد و عنوان کرد: قبل از برگزاری دوره جدید انتظار می رود به صورت کارشناسی بررسی گردد که دوره های آموزشی قبل چقدر در پیشبرد اهداف سازمانی موثر بوده و بر این اساس نیاز سنجی های آتی صورت گیرد.

در ادامه شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ضمن تاکید بر اهمیت مسئله آموزش کارکنان بیان کرد: در این زمینه نیاز به ارتقاء سیستم آموزش است تا بتوان با در نظر گرفتن وضعیت موجود نسبت به فعالیت های آتی اقدام کرد.

وی ادامه داد: در خصوص ساماندهی منابع انسانی و ارتقاء وضعیت موجود نیاز به برگزاری جلسه ای با حضور مدیران حوزه وزارت است تا بتوان با بررسی نقاط ضعف و ارائه راهکار جهت بهبود موفق تر از قبل عمل کرد.

گفتنی است در ادامه جلسه دیگر اعضاء به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر