مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان البرز برگزار شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان البرز برگزار شد

مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان البرز برگزار شد
1396/9/4
12:43 1395

مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان البرز با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان البرز با حضور مهرداد علی قارداشی، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، کولیوند سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل، حجازیان رئیس هیئت تنیس روی میز و اعضای مجمع در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.

در این جلسه گزارش مالی هیئت، عملکرد یکساله و تقویم پیش روی تنیس روی میز استان البرز مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای مجمع علیرضا حجازیان با اشاره به اینکه در سال 95 البرز در 6 مسابقه قهرمانی تنیس روی میز شرکت کرد، گفت: البرز در تمام رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید در مسابقات کشوری شرکت و بر روی سکو مدال‌آوری قرار گرفت.

رئیس هئیت تنیس روی میز البرز با تاکید بر اینکه تنیس روی میز کاران البرزی در مسابقات آسیایی و بین‌المللی شرکت کردند، افزود: نوید شمس با قهرمانی تنیس روی میز یک افتخار بزرگ را بعد از انقلاب اسلامی در این رشته برای ایران به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه دوره لیگ تنیس روی میز البرز با 14 تیم به مدت 3 ماه برگزار شد، عنوان کرد: مسابقات لیگ بانوان نیز در البرز انجام شد و با رایزنی‌های مناسب با آموزش و پرورش مسابقات دانش‌آموزی نیز در خانه تنیس روی میز البرز برگزار شد و در سال 95 البرز میزبان مسابقات شانزده نفر کشور بود.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اظهار داشت: هم اکنون 48 هیئت ورزشی در استان فعال که تمامی تلاش اداره کل این است که به همه آنها خدمات رسانی شود.

امیر غفرانی با بیان اینکه در ابتدای راه هستیم، افزود: انتظار ما از هیات های ورزشی این است که نسبت به جذب بخش خصوصی و کمک خیران استفاده کرده چرا که البرز دارای ظرفیت های بی شماری است که با بهره برداری از آنها می توان ورزش استان را ارتقا داد.

وی افزود: برگزاری مسابقات یکی دیگر از فعالیت هایی است که هیات های ورزشی باید در برنامه های خود قرار دارند چرا که رشته ورزشی که مسابقه نداشته باشد تضعیف خواهد شد.

همچنین مهرداد علی‌قارداشی رئیس فدراسیون در این مجمع سالیانه عنوان کرد: تنیس روی میز استان البرز در بخش‌های آموزشی، مسابقات و میزبانی بازی‌های قهرمانی عملکرد مناسبی دارد.

رئیس فدارسیون تنیس روی میز با تاکید بر اینکه تنیس روی میز در بخش همگانی البرز جدی گرفته شود، بیان کرد: تعداد بیمه شدگان ورزشکار تنیس روی میز استان البرز حائز اهمیت است و کمک‌های فدارسیون به حد توان به هئیت تنیس روی میز البرز پرداخت شد.

وی با بیان اینکه در 9 اعزام تنیس روی میزکاران البرزی به مسابقات بین المللی بیش از 43 میلیون تومان هزینه شد، اضافه کرد: اردوهایی در تهران و شهرستان‌های کشور با اعتبار فدارسیون اعزام می‌شود و طی اعزام پینگ پنگ بازان البرز به اردوها‌ی‌ داخلی حدود 14 میلیون تومان هزینه شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر