بررسی ۸ درخواست در کارگروه ماده ۸ استانی ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

بررسی ۸ درخواست در کارگروه ماده ۸ استانی ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی

بررسی ۸ درخواست در کارگروه ماده ۸ استانی ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی
1396/9/19
12:43 1395

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: ۸ درخواست در سومین جلسه کارگروه ماده ۸ استانی ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ خسرو ارتقایی در جلسه کارگروه ماده 8 استانی ضوابط استقرار صنایع واحدهای تولیدی و صنعتی استان البرز گفت: این جلسه برای رسیدگی به 8 دستور کار تشکیل شده بود که 2 دستور کار به علت نواقص پرونده ای و مغایرت های قانونی مورد موافقت اعضای کارگروه قرار نگرفت و 6 مورد دیگر شامل درخواست های اشخاص حقیقی و حقوقی برای اجرای طرح های تولیدی، صنعتی و خدماتی و... در مورد موافقت اعضای کارگروه قرار گرفت و تصویب شد.

معاون امور عمرانی استانداری البرز گفت: درخواست صدور جواز بسته بندی آبمیوه و کنسانتره بدون شستشو، تولید نوشابه طبیعی از اسانس گیاهی، تولید آبمیوه و آبغوره و تولید عرقیات گیاهی در شهرستان ساوجبلاغ، درخواست شرکت صنایع غذایی مهرشهر مبنی بر صدور جواز تاسیس توسعه ای در زمینه بسته بندی حبوبات، غلات و برنج در کرج، درخواست قارچ سحر برای افزایش محصولات جدید شامل اسلایس و بسته بندی قارچ تولید ترشیجات از قارچ و بلانچ و کنسرو قارچ نظرآباد، درخواست شرکت کاروان برای تعمیر ماشین آلات کشاورزی و تعمیر و بازسازی ماشین آلات خط تولید شکر جایگزین محصول مجاز دامپر در ناحیه صنعتی سردرآباد؛ تعمیر فعالیت از دامداری پرواری صنعتی به تولید غذاهای آماده و نیمه آماده در شهرستان ساوجبلاغ، اجرای طرح تولید و بسته بندی محصولات حاصل از فرآوری میوه جات، سبریجات و صیفی جات شهرستان کرج، تغییر فعالیت از مرغداری گوشتی به پرورش مرغ تخمگذار در اشتهارد، نصب تاسیسات سنگ شکن و کارخانه آسفالت پروژه های آزاد راه شهدای البرز مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است کارگروه ماده 8 ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی با حضور اعضای کارگروه و دستگاه های ذی ربط در معاونت هماهنگی امور عمرانی برگزار شد و 8 طرح از 6 شهرستان استان مورد بررسی قرار گرفت.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر