اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد

اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد
1396/9/19
12:43 1395

در پیام قدردانی مدیرکل ورزش و جوانان البرز از علیرضا کریمی آمده است:

اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پیامی از علیرضا کریمی کشتی گیر البرزی تیم ملی به جهت روبرو نشدن با حریف اسرائیلی قدردانی کرد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی در پیامی ضمن قدردانی از حرکت ارزشمند علیرضا کریمی به جهت روبرو نشدن با حریف اسرائیلی با هدف دفاع از مردم مظلوم فلسطین، این جوان شایسته البرز را قهرمان واقعی مسابقات جهانی دانست.

در این پیام آمده است: برای یک ورزشکار آن هم در رقابت هایی مهم مانند مسابقات جهانی، هیچ چیز بالاتر از کسب مدال و ایستادن بر سکوی قهرمانی مهم نبوده و هدف به شمار نمی آید. اما هستند ورزشکاران و پهلوانانی از نسل جهان پهلوان تختی و پوریای ولی که با از خود گذشتگی و ماندن به پای ارزش ها و اخلاق، به مقام بالاتری از مدال و عنوان قهرمانی دست می یابند. بدون تردید علیرضا کریمی عزیز، کشتی گیر جوان و شایسته استان البرز از نسل این راد مردان است که برای دومین بار با دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و به رسمیت نشناختن رژیم جعلی صهیونیستی، موجب شادی دوستان و نا امیدی دشمنان گردید. اینجانب به نوبه ی خود ضمن قدردانی از این جوان آینده دار و پهلوان استان البرز و کشور، یقین دارم که علیرضا کریمی در آینده بیش از پیش با کسب مدال های رنگارنگ در مسابقات مختلف جهانی و المپیک موجب شادی دل مردم، سرفرازی و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد. توفیق روز افزون علیرضا کریمی و تمامی ورزشکاران افتخار آفرین ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

امیر غفرانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر