اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد

اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد
1396/9/19
12:43 1395

در پیام قدردانی مدیرکل ورزش و جوانان البرز از علیرضا کریمی آمده است:

اقدام ارزشمند و شایسته این جوان البرزی در ذهن ها ماندگار شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پیامی از علیرضا کریمی کشتی گیر البرزی تیم ملی به جهت روبرو نشدن با حریف اسرائیلی قدردانی کرد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی در پیامی ضمن قدردانی از حرکت ارزشمند علیرضا کریمی به جهت روبرو نشدن با حریف اسرائیلی با هدف دفاع از مردم مظلوم فلسطین، این جوان شایسته البرز را قهرمان واقعی مسابقات جهانی دانست.

در این پیام آمده است: برای یک ورزشکار آن هم در رقابت هایی مهم مانند مسابقات جهانی، هیچ چیز بالاتر از کسب مدال و ایستادن بر سکوی قهرمانی مهم نبوده و هدف به شمار نمی آید. اما هستند ورزشکاران و پهلوانانی از نسل جهان پهلوان تختی و پوریای ولی که با از خود گذشتگی و ماندن به پای ارزش ها و اخلاق، به مقام بالاتری از مدال و عنوان قهرمانی دست می یابند. بدون تردید علیرضا کریمی عزیز، کشتی گیر جوان و شایسته استان البرز از نسل این راد مردان است که برای دومین بار با دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و به رسمیت نشناختن رژیم جعلی صهیونیستی، موجب شادی دوستان و نا امیدی دشمنان گردید. اینجانب به نوبه ی خود ضمن قدردانی از این جوان آینده دار و پهلوان استان البرز و کشور، یقین دارم که علیرضا کریمی در آینده بیش از پیش با کسب مدال های رنگارنگ در مسابقات مختلف جهانی و المپیک موجب شادی دل مردم، سرفرازی و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد. توفیق روز افزون علیرضا کریمی و تمامی ورزشکاران افتخار آفرین ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

امیر غفرانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر