مسابقات اتومبیلرانی درگ قهرمانی کشور

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

مسابقات اتومبیلرانی درگ قهرمانی کشور

مسابقات اتومبیلرانی درگ قهرمانی کشور
1396/9/19
12:43 1395

به میزبانی استان البرز برگزار شد؛

مسابقات اتومبیلرانی درگ قهرمانی کشور

 سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی درگ قهرمانی کشور «جام قربانیان بی مهری زمین» به میزبانی استان البرز  در گرمدره برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ بیش از هشتاد اتومبیلران حرفه ای درگ، از استان های گیلان، مازندران، تهران، سیستان و بلوچستان، همدان، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، اصفهان و البرز در این دوره از رقابت ها شرکت کردند.

این رقابتها با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، امیرغفرانی؛ مدیرکل ورزش و جوانان البرز، اردشیر درویشی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز، سعید کولیوند؛ سرپرست معاونت توسعه امور ورزش استان البرز، مهندس باقرپور شهردار گرمدره، مسئولان کمیته های فدراسیون، مسئولان کمیته های هیأت استان البرز، نمایندگان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، فرماندهی انتظامی استان البرز برگزار شد.

گفتنی است در پایان نفرات برتر سومین دوره مسابقات درگ قهرمانی کشور به شرح ذیل معرفی و به دریافت حکم قهرمانی و تندیس نائل شدند:

در کلاس ۴ سیلندر اتمسفر:

اول: علیرضا امامقلی پور از اصفهان

دوم: علی دهقان از فارس

سوم: اکبر محمدی از فارس

در کلاس ۴ سیلندر توربو:

اول: امیر حسین میرزایی از البرز

دوم: امیر کیانی منش از خوزستان

سوم: سیامک خلیل الهی از خوزستان

در کلاس ۲۰۶:

اول: محمد نوذری از فارس

دوم: محمد بختیاری از خوزستان

سوم: آندره آوانسیان از خوزستان

در کلاس ۶ و ۸ سیلندر:

اول: سامان خنجری از خوزستان

دوم: عطا ماجدی از تهران

سوم: امیر ضیایی از خوزستان

در کلاس آزاد:

اول: سامان خنجری از خوزستان

دوم: برنارد عیوضی از تهران

سوم: علی شیخ رضایی از تهران

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر