دانشگاه علوم پزشکی البرز در کمای خبری

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

دانشگاه علوم پزشکی البرز در کمای خبری

دانشگاه علوم پزشکی البرز در کمای خبری
1396/9/23
12:43 1395

بعد از روی کار آمدن دولت دکتر روحانی تغییرات و جابجایی ها در اکثر ادارات به مانند وزارتخانه های امری اجتناب ناپذیر بود و بالطبع این اتفاق رخ می داد. در البرز این جابجایی ها در سمت استانداری تا کنون پنج مرتبه اتفاق افتاده است به عبارتی در دولت اول و دوم تدبیر و امید تا کنون استانداری البرز سه استاندار به خود دیده و در بعضی از ادارات مانند اداره کل راه و شهرسازی آمد و رفت و جابجایی این اداره کل به حدی بوده که شمارش و جابجایی مدیر این اداره از دست در رفته است. در اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان البرز نیز تقریبا چنین وضعیتی حاکم است. به عبارتی در ادارات استان ثبات مدیریتی افتان و لرزان می باشد. از زمان ایجاد دانشگاه علوم پزشکی تاکنون دو رییس دانشگاه در این سمت خدمت کرده اند که بی شک زحمات هر کدام در نوع خود ارزشمند است. به غیر از چند جابجایی در سمت معاونان در مدیریت جدید دانشگاه علوم پزشکی در دولت تدبیر و امید تغییرات چندانی در بدنه مدیریتی دانشگاه رخ نداده است چرا که اجرای طرح تحول سلامت که برنامه و سیاست اصلی دولت تدبیر و امید بوده چنین سیاستی را ایجاب می کرده و باید این اقدام را به فال نیک گرفت اما هنوز برای مردم و خبرنگاران ادامه طرح تحول سلامت در هاله ای از ابهام قرار دارد که آیا ادامه پیدا می کند و یا روند اجرایی آن در چه مرحله ای می باشد؟

نکته ای که هدف اصلی در این نوشتار بوده اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی البرز پیرامون اقدامات انجام شده این دانشگاه می باشد. همه مسئولان استان بر تکاپوی دانشگاه علوم پزشکی در دولت تدبیر و امید اذعان دارند و مجموعه بیمارستان هایی که در این استان بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ساخته شده گواه فعالیت تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی البرز در دولت تدبیر و امید است، با تمام این ویژگی ها مردم و اصحاب رسانه توقع دارند تا مسئولان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی البرز حداقل سالی 2 بار در نشست با اهالی رسانه دست آوردهای خود را به اطلاع مردم برسانند. کمای خبری مسوولان دانشگاه علوم پزشکی به اندازه ای است که بعضی از خبرنگاران در نشست مشترک نمایندگان مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی آن را مطرح نمودند و آنها را در جریان این کمای خبری گذاشتند امید است که از لحاظ اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی البرز به مانند بیمارستان سازی فعال گردد.

داود دهقانی محمودآباد

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر