مذاکره برای تولید مشترک واکسن با ترکیه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

مذاکره برای تولید مشترک واکسن با ترکیه

مذاکره برای تولید مشترک واکسن با ترکیه
1396/9/25
12:43 1395

مدیر بازرگانی موسسه واکسن و سرم سازی رازی خبر داد:

مذاکره برای تولید مشترک واکسن با ترکیه

مدیر بازرگانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از تولید مشترک واکسن های دام و طیور با کشور ترکیه در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی موسسه واکسن و سرم سازی رازی؛ دکتر علیرضا طاهری با اشاره به حضور فعال موسسه رازی در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران گفت: در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه، علاوه بر مدیران، مسئولان، دامپزشکان،کلینیسین ها و فعالان صنعت دام و طیور، هیئت ها و نماینده های مختلفی از کشورهای هند، پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه و ترکیه با حضور در غرفه موسسه رازی، در ارتباط با نحوه تامین واکسن با مدیران و کارشناسان موسسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وی با اشاره به حضور معاون سازمان غذا و دارو (کیمادیا) و مدیرکل فنی و ثبت وزارت بهداشت کشور عراق در غرفه موسسه رازی گفت: هیئت عراقی طی گفت وگو با رئیس محترم موسسه درباره توسعه همکاری های مشترک و تامین نیاز این کشور به سرم های ضد مارگزیدگی و عقرب زدگی و سایر واکسن های انسانی مذاکره کردند. ضمن اینکه اکنون آنتی سرم های ضد مار و عقرب از موسسه رازی به این کشور صادر می شود.

دکتر طاهری از معرفی نماینده رسمی توزیع واکسن های موسسه رازی در کشور افغانستان خبر داد و افزود: این نمایندگی با ثبت واکسن های موسسه رازی در وزارت کشاورزی افغانستان، کار توزیع و فروش واکسن های موسسه را انجام می دهد و به زودی نخستین پارت واکسن های طیور موسسه به این کشور ارسال خواهد شد. با توجه به زمینه مناسب در آن کشور، به تدریج شاهد صادرات واکسن های دامی نیز خواهیم بود.

مدیر بازرگانی موسسه رازی درباره همکاری این موسسه با کشورهای هند و پاکستان نیز از انجام مذاکرات نهایی برای صادرات واکسن های طیور این موسسه به کشور پاکستان سخن گفت و اضافه کرد: در مورد واکسن های مورد نیاز هندوستان صحبت های مقدماتی در ارتباط با تامین واکسن های دام، طیور و حتی انسانی انجام شده که امیدواریم به نتیجه نهایی برسد.

دکتر طاهری همچنین از درخواست هیئتی از کشور سوریه برای صادرات واکسن های طیور و تخم مرغ اس پی اف (SPF) موسسه رازی به سوریه و گفت وگو با مدیرعامل شرکت واکسن سازی وتال ترکیه برای تولید مشترک واکسن های دام و طیور خبر داد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر