برگزاری انتخابات نماینده سمن های غیر دولتی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

برگزاری انتخابات نماینده سمن های غیر دولتی

برگزاری انتخابات نماینده سمن های غیر دولتی
1396/9/28
12:43 1395

انتخابات نماینده سمن های غیر دولتی شهرستان ساوجبلاغ با حضور 12 نفر از 14 سمن به ثبت رسیده در فرمانداری ساوجبلاغ برگزار شد. در این جلسه روزبان نماینده 3 دوره قبل مجدداً با 11 رای به عنوان رییس سمن های انتخاب شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ؛ فرماندار ساوجبلاغ  در این جلسه خواستار فعالتر شدن مضاعف و برگزاری جلسات مرتب فصلی برای ارائه بهتر نقطه نظرات سمن ها شد .

ابوالقاسم پالیزگیر اظهار داشت: ارائه پیشنهادات کاربردی در بهبود وضعیت و در نهایت خدمت بیشتر به مردم باید در اولویت کار و برنامه سمن ها باشد .

وی افزود: مهمترین وظیفه سمن های غیردولتی ارتقای سطح آگاهی های جامعه، ایجاد هماهنگی و انسجام اجتماعی و توانمندسازی اقشار ضعیف جامعه است که باید دراین راه تلاش شبانه روزی داشته باشید.

پالیزگیر خاطرنشان کرد: انتظار دارم تا در حوزه پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی که چالش بزرگ جامعه امروزی ما است در کنار دستگاه حاکمیتی نقش فعالتر و اثربخش تری ایفا نمایید.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر