خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت

خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت
1396/10/4
12:43 1395

شهردار شهرجدید هشتگرد خطاب به مسئولین حوزه حمل ونقل؛

خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت

شهردار شهرجدید هشتگرد خطاب به مسئولین حوزه حمل ونقل گفت: تمامی توان خود را جهت توسعه حمل و نقل شهری و افزایش خدمات رسانی به شهروندان اختصاص دهید.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: مهندس آقائی در جلسه بودجه سال 97 سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی ضمن تأکید بر لزوم استقلال حمل و نقل شهری بعد از تبدیل شدن به سازمان گفت: هدف از تبدیل واحد حمل و نقل به سازمان بهبود کیفیت و کمیت خدمات رسانی به شهروندان با در نظر گرفتن گستردگی فازهای مختلف شهری و افزایش جمعیت شهر جدید می باشد.

وی افزود: سازمان حمل و نقل شهرجدید باید بتواند با برنامه ریزی اصولی و منطقی و همچنین استقرار تمامی خدمات مربوط به رانندگان در داخل شهر جدید، بودجه مورد نظر را تأمین کرده و خدمات رسانی به شهروندان را تسریع بخشد.

آقائی با بیان اینکه حمل و نقل شاهراه اصلی توسعه یک شهر می باشد از مسئولین و مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری خواست تا تمامی توان خود را جهت توسعه حمل و نقل و افزایش خدمات رسانی به شهروندان مخصوصا در فازهای 4،3و7 اختصاص دهند.

شهردار در این جلسه ضمن اولویت بخشی به درخواست های شهروندی در حیطه کاری و بودجه مصوب، بر پیگیری درخواست های سامانه پاسخگوی 137 تأکید کرد و از مدیرعامل سازمان خواست اینگونه درخواست ها را در اولویت کاری جهت پاسخگویی قرار دهد.

گفتنی است در این جلسه مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری گزارش کوتاهی از اقدامات سازمان و موانع و مشکلات توسعه حمل و نقل ارائه داد.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر