خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت

خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت
1396/10/4
12:43 1395

شهردار شهرجدید هشتگرد خطاب به مسئولین حوزه حمل ونقل؛

خدمات رسانی به ساکنان فازهای 4،3و7 در اولویت

شهردار شهرجدید هشتگرد خطاب به مسئولین حوزه حمل ونقل گفت: تمامی توان خود را جهت توسعه حمل و نقل شهری و افزایش خدمات رسانی به شهروندان اختصاص دهید.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: مهندس آقائی در جلسه بودجه سال 97 سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی ضمن تأکید بر لزوم استقلال حمل و نقل شهری بعد از تبدیل شدن به سازمان گفت: هدف از تبدیل واحد حمل و نقل به سازمان بهبود کیفیت و کمیت خدمات رسانی به شهروندان با در نظر گرفتن گستردگی فازهای مختلف شهری و افزایش جمعیت شهر جدید می باشد.

وی افزود: سازمان حمل و نقل شهرجدید باید بتواند با برنامه ریزی اصولی و منطقی و همچنین استقرار تمامی خدمات مربوط به رانندگان در داخل شهر جدید، بودجه مورد نظر را تأمین کرده و خدمات رسانی به شهروندان را تسریع بخشد.

آقائی با بیان اینکه حمل و نقل شاهراه اصلی توسعه یک شهر می باشد از مسئولین و مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری خواست تا تمامی توان خود را جهت توسعه حمل و نقل و افزایش خدمات رسانی به شهروندان مخصوصا در فازهای 4،3و7 اختصاص دهند.

شهردار در این جلسه ضمن اولویت بخشی به درخواست های شهروندی در حیطه کاری و بودجه مصوب، بر پیگیری درخواست های سامانه پاسخگوی 137 تأکید کرد و از مدیرعامل سازمان خواست اینگونه درخواست ها را در اولویت کاری جهت پاسخگویی قرار دهد.

گفتنی است در این جلسه مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری گزارش کوتاهی از اقدامات سازمان و موانع و مشکلات توسعه حمل و نقل ارائه داد.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر