برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استان البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استان البرز

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استان البرز
1396/10/11
12:43 1395

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استان البرز

دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان البرز در کرج برگزار شد.

 به گزارش جام جم البرز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ کریمی، مسئول برگزاری نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با حضور 60 شرکت داخلی در 4000 مترمربع مساحت برای بازدید علاقه مندان صنعت ساختمان برگزار شد.

وی افزود: در حاشیه این نمایشگاه کارگاه های آموزشی اسکان موقت هنگام حوادث طبیعی و روش های مقاوم سازی ساختمان برای علاقه مندان آموزش داده شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز نیز در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور شرکت های تولید کننده تمام ملزومات مورد استفاده در سازه ها و ساختمانها برای بازدید مهیا شده که این شرکتها علاوه بر عرضه محصولات تولیدی قرار است جدیدترین دستاوردهای خود را برای استحکام و دوام ساختمانها ارائه کنند.

کامکار افزود: صاحبان غرفه ها و تولیدکنندگان محصولات ساختمانی می توانند در این نمایشگاه راهکارهای کاهش آسیب های ناشی از حوادث طبیعی را با استفاده از دانش تخصصی خود بررسی کنند و نتایج آن را برای بهره مندی دولت و مردم ارائه دهند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر