معرفی فرمانده قرارگاه سازندگی استان البرز به عنوان رییس هیات امنا مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

معرفی فرمانده قرارگاه سازندگی استان البرز به عنوان رییس هیات امنا مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان

معرفی فرمانده قرارگاه سازندگی استان البرز به عنوان رییس هیات امنا مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان
1396/10/14
12:43 1395

با صدور حکمی از سوی رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور، استاندار البرز به عنوان رییس هیات امنا مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان البرز معرفی شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ سرتیپ بسیجی بهمن کارگر با صدور حکمی محمدعلی نجفی استاندار البرز را به عنوان «رئیس هیئت امناء مرکز فرهنگی دفاع مقدس» استان البرز تعیین و منصوب کرد.

در متن این احکام آمده است:

جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی، فرمانده قرارگاه سازندگی مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان البرز

همکاری در حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و روحیه سلحشوری و ثبت حماسه ی دلاورمردان ایران اسلامی افتخار و توفیق بزرگی است که نصیب شما گردید. بی شک حفظ ارزش ها و حماسه سازی های فرزندان برومند و شجاع این مرز و بوم در گرو اهتمام تمام علاقمندان این عرصه می باشد. با استعانت از خداوند سبحان و نظر به سوابق، تعهد، تجارب ارزشمند و شایستگی های علمی و تخصصی، با عنابت به بند (د) ماده (3) و بند ( ک) ماده (9) اساسنامه بنیاد حفظ و نشرارزش های دفاع مقدس مصوب مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) جنابعالی به عنوان «رئیس هیئت امناء مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان البرز» تعیین و منصوب می گردید.

ان شاءا... با توکّل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان والامقام و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و بهره گیری از قابلیت های خود و توانمندی های استان و همکاران محترم در جهت انجام مأموریت های محوله، در راستای حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس موفق و مؤید باشید.

سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر- رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر