فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود

فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود
1396/10/14
12:43 1395

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:

فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: فتنه 88 یک برنامه‌ریزی بود و از دهه 70  برای آن نقشه‌هایی طرح و تدوین شده بود.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان البرز؛ سردار سید یوسف مولایی در برنامه گرامیدشت حماسه 9 دی در دادگستری کل استان با تاکید بر اینکه فتنه 88 یک حادثه و اتفاق تصادفی نبود، گفت: این فتنه یک برنامه‌ریزی بود و از دهه 70  برای آن نقشه‌هایی طرح و تدوین شده بود.

وی افزود: این نقشه‌ها به شکلی خزنده جریان داشت تا اینکه پس از انتخابات 84، برخی به صرافت افتادند تا مدل‌های خارجی را برای براندازی نظام در ایران پیاده کنند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، انتخاب عنوان «سبز» برای فتنه 88 را برنامه‌ریزی شده دانست و گفت: در کتاب «سایه عقابها: طرح سری حمله آمریکا به ایران» که در سال 84 در ایران چاپ شده سناتور مک کین اولین بار عبارت «جنبش سبز» را برای حرکت براندازانه در ایران مطرح می‌کند.

وی انتخابات 88 را متفاوت‌ترین انتخابات تاریخ پس از انقلاب عنوان کرد و توضیح داد: پیش از برگزاری این انتخابات، دشمنان اقدام به فعالسازی گروه‌های تجزیه‌طلب، معاند، منافق، گروه‌های تندرو و مسلح کردند و پس از برگزاری دوره‌های آموزشی، آن‌ها را آماده خرابکاری در ایران کردند که با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی این توطئه‌ها در کشور خنثی شد.

مولایی با بیان اینکه پروژه نفوذ دشمن تا مراکز تصمیم‌گیری کشور رخنه کرده بود، متذکر شد: همه نمادهای انقلاب‌های مخملین در فتنه 88 مورد استفاده قرار گرفت ولی مردم با هوشیاری و با شناخت به موقع دشمن، خواص بی‌بصیرت را کنار زده و از انقلاب دفاع کردند.

وی خاطرنشان کرد: سپاه امروز محرومیت‌زدایی را در اولویت قرار داده و در استان البرز در قالب قرارگاه سازندگی و پیشرفت، اقدامات تحول‌ساز را در دو منطقه محروم آغاز کرده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر