فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود

فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود
1396/10/14
12:43 1395

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:

فتنه 88 یک برنامه‌ریزی از پیش طراحی شده بود

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: فتنه 88 یک برنامه‌ریزی بود و از دهه 70  برای آن نقشه‌هایی طرح و تدوین شده بود.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان البرز؛ سردار سید یوسف مولایی در برنامه گرامیدشت حماسه 9 دی در دادگستری کل استان با تاکید بر اینکه فتنه 88 یک حادثه و اتفاق تصادفی نبود، گفت: این فتنه یک برنامه‌ریزی بود و از دهه 70  برای آن نقشه‌هایی طرح و تدوین شده بود.

وی افزود: این نقشه‌ها به شکلی خزنده جریان داشت تا اینکه پس از انتخابات 84، برخی به صرافت افتادند تا مدل‌های خارجی را برای براندازی نظام در ایران پیاده کنند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، انتخاب عنوان «سبز» برای فتنه 88 را برنامه‌ریزی شده دانست و گفت: در کتاب «سایه عقابها: طرح سری حمله آمریکا به ایران» که در سال 84 در ایران چاپ شده سناتور مک کین اولین بار عبارت «جنبش سبز» را برای حرکت براندازانه در ایران مطرح می‌کند.

وی انتخابات 88 را متفاوت‌ترین انتخابات تاریخ پس از انقلاب عنوان کرد و توضیح داد: پیش از برگزاری این انتخابات، دشمنان اقدام به فعالسازی گروه‌های تجزیه‌طلب، معاند، منافق، گروه‌های تندرو و مسلح کردند و پس از برگزاری دوره‌های آموزشی، آن‌ها را آماده خرابکاری در ایران کردند که با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی این توطئه‌ها در کشور خنثی شد.

مولایی با بیان اینکه پروژه نفوذ دشمن تا مراکز تصمیم‌گیری کشور رخنه کرده بود، متذکر شد: همه نمادهای انقلاب‌های مخملین در فتنه 88 مورد استفاده قرار گرفت ولی مردم با هوشیاری و با شناخت به موقع دشمن، خواص بی‌بصیرت را کنار زده و از انقلاب دفاع کردند.

وی خاطرنشان کرد: سپاه امروز محرومیت‌زدایی را در اولویت قرار داده و در استان البرز در قالب قرارگاه سازندگی و پیشرفت، اقدامات تحول‌ساز را در دو منطقه محروم آغاز کرده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر