قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه

قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه
1396/10/17
12:43 1395

خطیب جمعه کرج:

قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تشکر از حضور حماسی، به‌موقع و با بصیرت مردم در روزهای نهم و سیزدهم دی‌ماه، اظهار داشت: مردم با حضور به‌موقع خود در صحنه‌های دفاع از انقلاب و اسلام، همواره دشمنان را از نتیجه تلاش‌هایشان مأیوس کرده‌اند.

کرج خبرنگار جام جم: آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی، حضور مردمی و رهبری هوشمندانه و الهی را عامل بقا و پایداری نهضت دانست و گفت: اگر مسئولین، کسانی که امور کشور در دست آن‌هاست و البته مردم، به‌طور کامل منویات و تذکرات رهبری را دنبال کرده و پیش ببرند، قطعاً با سرعت بیشتر و آسیب کمتر به مقصد خواهیم رسید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: سند ۲۰۳۰ متأسفانه در همین استان در حال اجراست و طبق گزارش‌های متعدد و مکرر، در بعضی از دبیرستان‌های دخترانه همین شهر کرج، در زنگ‌های استراحت، با پخش آهنگ‌های کذایی دختران را مجبور به رقص می‌کنند و در پاسخ به اعتراضات نیز می‌گویند که «ابلاغ آموزش ‌و پرورش است!»؛ آیا واقعاً رقص دختران در زنگ استراحت ابلاغ آموزش‌ و پرورش است؟! مراقب باشیم به خاطر چند روز ماندن بیشتر در مسئولیت، هر اقدامی از ما خواستند انجام ندهیم.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر