قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه

قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه
1396/10/17
12:43 1395

خطیب جمعه کرج:

قدردانی از بصیرت مردم در نهم و سیزدهم دی‌ماه

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تشکر از حضور حماسی، به‌موقع و با بصیرت مردم در روزهای نهم و سیزدهم دی‌ماه، اظهار داشت: مردم با حضور به‌موقع خود در صحنه‌های دفاع از انقلاب و اسلام، همواره دشمنان را از نتیجه تلاش‌هایشان مأیوس کرده‌اند.

کرج خبرنگار جام جم: آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی، حضور مردمی و رهبری هوشمندانه و الهی را عامل بقا و پایداری نهضت دانست و گفت: اگر مسئولین، کسانی که امور کشور در دست آن‌هاست و البته مردم، به‌طور کامل منویات و تذکرات رهبری را دنبال کرده و پیش ببرند، قطعاً با سرعت بیشتر و آسیب کمتر به مقصد خواهیم رسید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: سند ۲۰۳۰ متأسفانه در همین استان در حال اجراست و طبق گزارش‌های متعدد و مکرر، در بعضی از دبیرستان‌های دخترانه همین شهر کرج، در زنگ‌های استراحت، با پخش آهنگ‌های کذایی دختران را مجبور به رقص می‌کنند و در پاسخ به اعتراضات نیز می‌گویند که «ابلاغ آموزش ‌و پرورش است!»؛ آیا واقعاً رقص دختران در زنگ استراحت ابلاغ آموزش‌ و پرورش است؟! مراقب باشیم به خاطر چند روز ماندن بیشتر در مسئولیت، هر اقدامی از ما خواستند انجام ندهیم.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر