آسانسورهای ایمن لازمه زندگی مدرن شهری

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

آسانسورهای ایمن لازمه زندگی مدرن شهری

آسانسورهای ایمن لازمه زندگی مدرن شهری
1396/10/18
12:43 1395

آسانسور از نظر سازه و فن، تکنیک منحصر به فرد و پیچیدگی خاص خود را داراست، لذا باید ایمن، قابل اعتماد و کارا برای مصرف کننده باشد. در نتیجه برای راه اندازی آن باید دقت لازم به کار برد و از دستگاه ها و قطعات مورد اطمینان، نصب و اجرای صحیح با رعایت کامل اصول فنی به وسیله کادر اجرایی مجرب و از شرکت های دارای مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت استفاده نمود. لذا قصور در این امر سلامت همشهریان و هموطنان را تهدید خواهد کرد.

متاسفانه در حال حاضر شاهد حوادث ناگوار به لحاظ استفاده از لوازم بی کیفیت توسط افراد فاقد صلاحیت و خصوصا عدم سرویس و نگهداری صحیح توسط مدیران مجتمع های مسکونی که این مورد آخری شامل 80 ٪ حوادث آسانسور می شود، هستیم .

شرکت الکترو ایمن آسانبر الماس با 15 سال سابقه در صنعت آسانسور، دارای پروانه طراحی مونتاژ از سازمان صنعت، معدن و تجارت و عضو 10 ساله اتحادیه آسانسور با استفاده از نیروی فنی متخصص و با تجربه در اجرای سیستم های  خاص و بروز، طراحی و تولید، استفاده از محصولات با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی فعال در نتیجه جذب رضایت مشتریان. اجرا صدها پروژه نصب توسط این شرکت به ویژه تعداد زیادی سیستم هیدرولیک خودروبر و مسافربر، گیرلس، روملس، هوم لیفت در استان البرز در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

آسانسورهای خودروبر : آسانسور خودروبر از بزرگ ترین تیپ آسانسورها می باشد که جهت حمل خودرو به پارکینک، عموما به طبقات زیرین از آن استفاده می گردد که باید کاملاً استانداردهای یک آسانسور را دارا باشد .

آسانسورهای گیرلس: بدون گیربکس و با کمک درایو کار می کنند. به دو صورت با موتورخانه و بدون موتورخانه نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. برتری این فناوری از جمله صرفه جویی انرژی تا 50٪، بازده مکانیکی بالاتر، عملکرد روان، کاهش سر و صدا، حذف لرزش و شوک های ناشی از توقف و حرکت اوّليه، قابلیت دستیابی به سرعت ها و ظرفیت های بالاتر، کاهش خرابی، کاهش هزینه های ساختمانی، ایده آل برای ساختمان ها و مجتمع های پر تراقیک.

آسانسور خانگی مخصوص ساختمان های فاقد آسانسور: اقتضای زندگی مدرن، فراهم آوردن حداکثر رفاه و زیبایی در عین کمبود منابع بوده و برخورداری از یک آسانسور شکیل که بخش درخشانی از معماری داخلی باشد که یک خواسته ی به حق است. لذا جهت ساختمان های یک تا چهار طبقه در جهت حمل نفر در موقعیت بیرون ساختمان ( در نما در حد فاصل پله ها (چشم پله) یا فضاهای مانند روشنای و... با ایمنی کامل در حد آسانسور استاندارد خواهد بود. با هزینه کم و برق تک فاز تا ظرفیت سه نفر خصوصاً برای  افراد سالمند و مبتلا به عوارض حرکتی ساخته و نصب می شود. آسانسورهای خانگی، ساکنان را از تخریب، ایجاد موتورخانه، تخصیص مکان جدید برای آسانسور و هزینه های پنهان دیگر بی نیاز می سازد و ارزش ساختمان را افزایش می دهد.

بالابرهای باربر هیدرولیک فروشگاهی و صنعتی: این بالابرها دارای تمامی امکانات ایمنی همچون آسانسور می باشند با حرکت بسیار نرم و طول عمر بالا  به دو روش مستقیم (جک از زیر) و غیر مستقیم (جک از بغل) ساخته و نصب می شود.

شرکت الکترو ایمن آسانبر الماس در نصب و نگهداری تمامی آسانسور خصوصاً در سیستم های فوق الذکر حضور فعال در استان البرز داشته و دارای رزومه ارزشمندی در این خصوص می باشد.

 آرزوی سلامتی شما هم استانی های محترم با نصب آسانسورهای ایمن آرزوی بنده و تمامی کادر این شرکت می باشد.

محمد یعقوبی- مدیرعامل شرکت الکترو آسانبر الماس

****

نشانی: کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان امید، واحد 7

شماره تلفن های تماس: 32715003 و 32739390

فاکس: 32715014

شماره تلفن همراه: 09123604972

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر