اتاق بازرگانی البرز مامور اجرای پروژه سایت نمایشگاهی استان شده است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

اتاق بازرگانی البرز مامور اجرای پروژه سایت نمایشگاهی استان شده است

اتاق بازرگانی البرز مامور اجرای پروژه سایت نمایشگاهی استان شده است
1396/10/19
12:43 1395

استاندار البرز با اعلام اینکه به اتاق بازرگانی استان ماموریت داده شده تا سایت نمایشگاهی استان را کلید بزند، گفت: با بسترهایی که ایجاد شده به زودی شاهد راه اندازی این سایت که کانون توسعه تعاملات اقتصادی و تجاری است خواهیم بود.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ دکتر محمدعلی نجفی در حاشیه برگزاری چهل و هشتمین شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، گفت: یکی از موضوعات مهمی که باید به آن بپردازیم، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی است، جلسات باید فعال تر از گذشته برگزار شود و مصوبات آن لازم الاجرا است.

وی افزود: موضوع سایت نمایشگاهی استان به اتاق بازرگانی سپرده شده است و مدت ها بود که این سایت شکل نگرفته بود.

نجفی تصریح کرد: مشکلات زمین این سایت حل شده و به زودی شروع به کار خواهد کرد و حضور فعال اعضای اتاق در بخش های مختلف استانی و حضور فعال تر در نمایشگاه های داخلی و خارجی مورد انتظار است.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه های مردم در پی مراجعه های مکرر به سازمان ها و دستگاه ها جهت اخذ مجوز از جمله موضوعاتی است که باید برطرف شود و در این رابطه پیشنهادات لازم برای رفع موانع داده شود.

استاندار البرز اذعان داشت: در فضای اقتصاد مقاومتی یکی از موضوعات این است که راه حل هایی ارائه دهیم که کارها روان شود و سرمایه گذاران مانعی نداشته باشند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر