کاشت بیش از 900 درخت و درختچه توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

کاشت بیش از 900 درخت و درختچه توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری کرج

کاشت بیش از 900 درخت و درختچه توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری کرج
1396/10/20
12:43 1395

در هفتمین مرحله از طرح بهبود نگهداشت شهر انجام شد؛

کاشت بیش از 900 درخت و درختچه توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری کرج

در هفتمین مرحله از طرح بهبود و نگاهداشت شهر کرج سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در منطقه 7 این کلانشهر حضور یافته و به فعالیت و کار و تلاش پرداختند. در پی فعالیت این سازمان 712 اصله درخت و درختچه در منطقه یاد شده کاشته شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ هفتمین مرحله از طرح بهبود و نگاهداشت شهر کرج در منطقه 7 این کلانشهر به اجرا در آمد و نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج مانند گذشته از تمام مناطق به این قسمت از شهر آمدند و با استفاده از نهایت توان و پتانسیل به رفع نیازهای فوریتی و اورژانسی در امورات مربوط به فضای سبز و زیباسازی پرداختند.

طرح بهبود نگهداشت شهر با تاکید شهردار کرج، از ابتدای آذر ماه سال 96 در این کلانشهر آغاز شده و منطقه 5 مبداء این طرح بوده است. این طرح تا رسیدن به مرحله پایانی تنها سه منطقه 1، 8 و 9 را پیش رو دارد و تا کنون رضایتمندی چشمگیر شهروندان، نشان از عملکرد موفق طرح بهبود نگهداشت شهر داشته است.

از جمله اهداف «طرح بهبود نگهداشت شهر» ارتقای کیفی زندگی شهری، افزایش رضایتمندی شهروندان، اثربخشی و ارتقای کارآمدی فعالیت های مدیریت شهری است و مبنای اجرای آن علاوه بر انجام اقدامات کارشناسی، شناخت مشکلات و رصد نیازهای محلات، بهره مندی از تمامی ظرفیت های موجود در سطح مناطق، سازمانهای تابعه، معاونت ها و بسیج امکانات برای رسیدن به حداقل استانداردهای شهری است.

ارتقای فضای سبز و زیبا سازی نیز در طرح بهبود نگهداشت شهر کرج  از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با نظارت و پیگیری های مستمر عطایی، سرپرست سازمان با جدیت هر چه تمام پیگیری می شود تا سرانه ها به حالت مطلوب برسند.

گفتنی است علاوه بر انجام  امورات جانبی در امر فضای سبز و زیباسازی که توسط نیروهای اعزامی از مناطق10 گانه به منطقه 7  این کلانشهر صورت گرفت، 222 اصله درخت و 690 درختچه در نواحی از پیش تعیین شده کاشته و نیز  مساحتی به متراژ 61 هزار و 200 متر مربع نیز نظافت و پاکسازی شد.

لازم به توضیح است در حوزه زیباسازی نیز 4 هزار و 350 متر مربع دیوار  پاکسازی و رنگ آمیزی همچنین تعداد 25 بنر و پلاکارد زائد از سطح منطقه جمع آوری شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر