آسفالت معابر منطقه 7 توسط واحد عمران منطقه 4 لکه گیری و ترمیم شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

آسفالت معابر منطقه 7 توسط واحد عمران منطقه 4 لکه گیری و ترمیم شد

آسفالت معابر منطقه 7 توسط واحد عمران منطقه 4 لکه گیری و ترمیم شد
1396/10/20
12:43 1395

در راستای اجرای طرح نگهداشت صورت گرفت؛

آسفالت معابر منطقه 7 توسط واحد عمران منطقه 4 لکه گیری و ترمیم شد

طرح بهبود و نگهداشت شهر در منطقه 7 کرج با مشارکت عوامل منطقه 4 شهرداری کرج به اجرا در آمد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ مدیر منطقه 4 شهرداری کرج عنوان کرد: در طرح بهبود نگهداشت منطقه 7 کرج، واحد فضای سبز منطقه اقداماتی نظیر نظافت، نخاله کشی، هرس درختان و کند و کوب و حذف تنه جوش و پاجوش را به اجرا درآورده است.

امیرحسین کاظمینی گفت: واحد عمران منطقه در اجرای این طرح نسبت به اجرای عملیات ترمیم آسفالت و لکه گیری معابر در سطح منطقه 7 اقدام نموده  و نصب تابلوهای انتظامی اعم از گذرگاه عابر پیاده و سرعتکاه ها از جمله اقداماتی بود که توسط اداره ترافیک در طرح بهبود نگهداشت منطقه 7 شهرداری کرج انجام شد.

وی در پایان به عملکرد حوزه معاونت خدمات شهری منطقه 4 در طرح مذکور اشاره کرد و گفت: رنگ آمیزی دیواره ها، رفت و روب معابر و پیاده روها، شستشوی جداول و مخازن از جمله اقدامات این حوزه در طرح مذکور بوده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر