اگر بسیج مردمی نبود کمک رسانی به موقع به هموطنان زلزله زده صورت نمی گرفت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

اگر بسیج مردمی نبود کمک رسانی به موقع به هموطنان زلزله زده صورت نمی گرفت

اگر بسیج مردمی نبود کمک رسانی به موقع به هموطنان زلزله زده صورت نمی گرفت
1396/10/20
12:43 1395

در مراسم معارفه فرمانده پایگاه بسیج سازمان پسماند مطرح شد:

اگر بسیج مردمی نبود کمک رسانی به موقع به هموطنان زلزله زده صورت نمی گرفت

عباس سعیدی کیا، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با حفظ سمت به عنوان فرمانده پایگاه بسیج این سازمان منصوب شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ طی مراسمی با حضور سرهنگ قربانی فرمانده حوزه 8 و حجت الاسلام حسامی مسئول ستاد اقامه نماز حوزه 8 و جمعی از روسای ادارات و اعضای فعال بسیج، عباس سعیدی کیا با حفظ سمت به عنوان فرمانده پایگاه بسیج سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج معرفی شد.

در این جلسه سرهنگ قربانی با برشمردن ویژگی های بسیجی گفت: از بسیج بسیار شنیدیم ولی زیباترین تعریف آن را جمله ای می دانم که امام راحل (ره) در خصوص بسیج بیان نمودند، که بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنام است.

وی افزود: افتخار بزرگ بسیجیان گمنام بودنشان است که حضرت امام خمینی(ره) با آن همه عظمت که دنیا را به لرزه در آورد می گوید، که من افتخار می کنم که یک بسیجی ام.

قربانی با بیان اینکه زحمتکشان عرصه حمل و نقل خود نمونه بارزی از بسیج هستند، اذعان داشت: فعالان این بخش جان برکفان و بیداران شبانه روز در جاده ها هستند که هدفشان خدمت به مردم و تامین مایحتاج آن ها است و چه شاخصه ای بالاتر از این برای بسیجی بودن.

در ادامه این مراسم عباس سعیدی کیا رئیس سازمان مدیریت پسماند به عنوان فرمانده پایگاه بسیج این سازمان  انتخاب و از زحمات محمد گروسی فرمانده قبلی تجلیل شد.

سعیدی کیا نیز ضمن قدردانی از حسن توجه حوزه 8 و فرماندهی آن اعلام کرد بسیج با روحیه بالا باید در تمامی اتفاقات حضور پر رنگ داشته باشد و باید احساس مسئولیت داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید از شعار به شعور و همت و تلاش برسیم، افزود: اگر بسیج مردمی نبود در اتفاقات زلزله اخیر کمک رسانی به موقع به هموطنان زلزله زده صورت نمی گرفت.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر