تشکیل ستاد بحران شهرداری کرج با ایجاد 6 کارگروه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

تشکیل ستاد بحران شهرداری کرج با ایجاد 6 کارگروه

تشکیل ستاد بحران شهرداری کرج با ایجاد 6 کارگروه
1396/10/20
12:43 1395

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری کرج، از تشکیل چهارمین نشست ستاد خبر داد که طی آن تصمیماتی در زمینه های اصلاح ساختار، شرح وظایف، مکان استقرار، پیش بینی تجهیزات و امکانات گرفته شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ اصغر نصیری که در جلسه شورای اداری شهرداری به ارائه گزارش عملکرد ستاد می پرداخت، ساختار این مجموعه را تشریح کرد و گفت: شهردار کرج به عنوان رئیس ستاد بحران شهر فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: همچنین معاونین خدمات شهری و فنی و عمرانی به ترتیب در جایگاه جانشینان اول و دوم ستاد و معاون توسعه و سرمایه انسانی جانشینی ستادی این بخش را به عهده دارند.

نصیری، با اذعان بر اینکه طبق آیات قرآن کریم، نجات جان یک انسان به مثابه نجات نفس های بسیاری است، تاکید کرد: این آیات و روایات اهمیت کار و تلاش مجموعه ستاد مدیریت بحران را یادآور می شود که چگونه می توان با برنامه ریزی و تصمیم گیری به موقع، موجب جلب رضایت خداوند و نجات جان انسان ها شد.

وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس، ستاد با تعیین 6 کارگروه فعالیت جدی خود را آغاز و تلاش کرد در بحران های اخیر با تمام توان حضور یابد.

قائم مقام معاونت خدمات شهری کرج، به بیان عناوین این کارگروه ها پرداخت و ادامه داد: کارگروه های 1-  ایمنی و آتش نشانی و امداد و نجات، 2- تدفین، 3- کنترل سیلاب های شهری، 4- هشدار، آموزش و اطلاع رسانی و مشارکت شهروندی 5- تجهیزات، ادوات، ماشین آلات و آواربرداری 6- اسکان اضطراری همزمان با شکل گیری ستاد، فعال شدند.

به گفته نصیری، رئیس هر یک از این کارگروه ها به تناسب اقدامات مورد نیاز، مدیران عامل و مسئولان سازمان ها و بخش های مختلف شهرداری کرج می باشند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر