تشکیل ستاد بحران شهرداری کرج با ایجاد 6 کارگروه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

تشکیل ستاد بحران شهرداری کرج با ایجاد 6 کارگروه

تشکیل ستاد بحران شهرداری کرج با ایجاد 6 کارگروه
1396/10/20
12:43 1395

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری کرج، از تشکیل چهارمین نشست ستاد خبر داد که طی آن تصمیماتی در زمینه های اصلاح ساختار، شرح وظایف، مکان استقرار، پیش بینی تجهیزات و امکانات گرفته شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ اصغر نصیری که در جلسه شورای اداری شهرداری به ارائه گزارش عملکرد ستاد می پرداخت، ساختار این مجموعه را تشریح کرد و گفت: شهردار کرج به عنوان رئیس ستاد بحران شهر فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: همچنین معاونین خدمات شهری و فنی و عمرانی به ترتیب در جایگاه جانشینان اول و دوم ستاد و معاون توسعه و سرمایه انسانی جانشینی ستادی این بخش را به عهده دارند.

نصیری، با اذعان بر اینکه طبق آیات قرآن کریم، نجات جان یک انسان به مثابه نجات نفس های بسیاری است، تاکید کرد: این آیات و روایات اهمیت کار و تلاش مجموعه ستاد مدیریت بحران را یادآور می شود که چگونه می توان با برنامه ریزی و تصمیم گیری به موقع، موجب جلب رضایت خداوند و نجات جان انسان ها شد.

وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس، ستاد با تعیین 6 کارگروه فعالیت جدی خود را آغاز و تلاش کرد در بحران های اخیر با تمام توان حضور یابد.

قائم مقام معاونت خدمات شهری کرج، به بیان عناوین این کارگروه ها پرداخت و ادامه داد: کارگروه های 1-  ایمنی و آتش نشانی و امداد و نجات، 2- تدفین، 3- کنترل سیلاب های شهری، 4- هشدار، آموزش و اطلاع رسانی و مشارکت شهروندی 5- تجهیزات، ادوات، ماشین آلات و آواربرداری 6- اسکان اضطراری همزمان با شکل گیری ستاد، فعال شدند.

به گفته نصیری، رئیس هر یک از این کارگروه ها به تناسب اقدامات مورد نیاز، مدیران عامل و مسئولان سازمان ها و بخش های مختلف شهرداری کرج می باشند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر