مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد

مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد
1396/10/20
12:43 1395

با برگزاری ملاقات های مردمی؛

مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد

برطرف ساختن مشکلات روشنایی ورودی شهرک رازی، لکه گیری آسفالت معابر بلوار گلستان، ساماندهی پایانه ضلع جنوبی میدان دانشگاه حصارک از جمله اقداماتی است که پس از ملاقات مردمی شهردار کرج با شهروندان منطقه 5 محقق شد و این مهم نشان از آن دارد، خواسته های شهروندی اولویت کاری مجموعه در امر خدمت رسانی است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ ملاقات های عمومی نقش موثری در شناخت اولویت ها و تصمیم سازی مسئولان دارد. بر این اساس با هدف اخذ تصمیم های کاربردی و اصولی به منظور رفع مشکلات و معضلات مطرح شده از سوی شهروندان و  ارتقاء سطح خدمت رسانی حوزه های تحت پوشش شهرداری، برگزاری ملاقات های مردمی مسجد محور توسط شهردار کرج تدوین و برنامه ریزی شد. طی انجام این مهم شاخص ها و اولویت های شهروندان هر منطقه اساس تصمیم سازی های مدیریت شهری برای رفع مسائل و معضلات شهری می شود.

بنابراین گزارش در پی دیدار مردمی نصیری شهردار کرج با اهالی شهرک های رازی، لاله و پردیسان منطقه 5 بر ضرورت پیگیری مطالبات شهروندان به عنوان اصلی ترین رسالت های شهرداری و شفاف سازی اقدامات این مجموعه تاکید شد که بی شک تحقق این مهم نقش بسزایی در ارتقای سطحی کیفی زندگی شهروندی ایفا می کند.

در این دیدار شهروندان خواستار ساماندهی دستفروشان میدان حصارک، بهسازی روشنایی بلوار گلستان، نظافت و روفت و روب شهرک، افزایش تعداد سطل های زباله مکانیزه و جمع آوری تاکسی های متفرقه خط تهران- حصارک شدند.

از دیگر موارد مطرح شده توسط شهروندان منطقه 5، احداث پارک محله ای و اجرای عملیات آسفالت و جدولگذاری در شهرک رازی، لکه گیری آسفالت بلوار گلستان و معابر فرعی این محدوده، ساماندهی تاکسی های ضلع جنوبی میدان دانشگاه، همچنین تدوین طرح تفصیلی بلوار گلستان و شهرک های رازی، لاله و پردیسان بوده است.

احداث فضای سبز در بلوار گلستان، تعیین تکلیف اراضی شهید ایرانی، انجام عملیات لکه گیری آسفالت و بهسازی روشنایی خیابان گلستان ششم از دیگر مطالباتی بود که در ملاقات مردمی شهردار کرج با اهالی شهرک های رازی، لاله و پردیسان مورد تاکید وی قرار گرفت تا بتوان از این طریق خدمات در شایسته ای را به ساکنان ارائه داد و رضایتمندی آنها را جلب کرد.

درخواست های شهروندان منطقه 5 پاسخ داده شد

پس از این دیدار، منطقه 5 شهرداری کرج به دستور شهردار این کلانشهر اقداماتی را در راستای احداث فضای سبز ضلع شمالی بلوار گلستان ظرف مدت 72 ساعت اجرایی کرد؛ همچنین شست و شوی جداول و انهار، غرس 63 اصله نهال، جمع آوری 185 متر مکعب ضایعات فضای سبز و برطرف کردن مشکلات روشنایی ورودی شهرک رازی از دیگر اقداماتی بود که برای مرتفع ساختن نیازهای شهروندی انجام شد.

لکه گیری آسفالت بلوار گلستان و فرعی های این محدوده، هرس درختان و ساماندهی پایانه ضلع جنوبی میدان دانشگاه حصارک نیز با تلاش نیروهای منطقه 5 شهرداری کرج صورت پذیرفت و این مهم نشان از آن دارد که شهردار این کلانشهر تاکید بسیاری بر ملاقات های مردمی و تحقق خواسته های شهروندی پس از این دیدارها دارد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر