مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد

مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد
1396/10/20
12:43 1395

با برگزاری ملاقات های مردمی؛

مطالبات اهالی شهرک های رازی، لاله، پردیسان در منطقه 5 کرج پاسخ داده شد

برطرف ساختن مشکلات روشنایی ورودی شهرک رازی، لکه گیری آسفالت معابر بلوار گلستان، ساماندهی پایانه ضلع جنوبی میدان دانشگاه حصارک از جمله اقداماتی است که پس از ملاقات مردمی شهردار کرج با شهروندان منطقه 5 محقق شد و این مهم نشان از آن دارد، خواسته های شهروندی اولویت کاری مجموعه در امر خدمت رسانی است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ ملاقات های عمومی نقش موثری در شناخت اولویت ها و تصمیم سازی مسئولان دارد. بر این اساس با هدف اخذ تصمیم های کاربردی و اصولی به منظور رفع مشکلات و معضلات مطرح شده از سوی شهروندان و  ارتقاء سطح خدمت رسانی حوزه های تحت پوشش شهرداری، برگزاری ملاقات های مردمی مسجد محور توسط شهردار کرج تدوین و برنامه ریزی شد. طی انجام این مهم شاخص ها و اولویت های شهروندان هر منطقه اساس تصمیم سازی های مدیریت شهری برای رفع مسائل و معضلات شهری می شود.

بنابراین گزارش در پی دیدار مردمی نصیری شهردار کرج با اهالی شهرک های رازی، لاله و پردیسان منطقه 5 بر ضرورت پیگیری مطالبات شهروندان به عنوان اصلی ترین رسالت های شهرداری و شفاف سازی اقدامات این مجموعه تاکید شد که بی شک تحقق این مهم نقش بسزایی در ارتقای سطحی کیفی زندگی شهروندی ایفا می کند.

در این دیدار شهروندان خواستار ساماندهی دستفروشان میدان حصارک، بهسازی روشنایی بلوار گلستان، نظافت و روفت و روب شهرک، افزایش تعداد سطل های زباله مکانیزه و جمع آوری تاکسی های متفرقه خط تهران- حصارک شدند.

از دیگر موارد مطرح شده توسط شهروندان منطقه 5، احداث پارک محله ای و اجرای عملیات آسفالت و جدولگذاری در شهرک رازی، لکه گیری آسفالت بلوار گلستان و معابر فرعی این محدوده، ساماندهی تاکسی های ضلع جنوبی میدان دانشگاه، همچنین تدوین طرح تفصیلی بلوار گلستان و شهرک های رازی، لاله و پردیسان بوده است.

احداث فضای سبز در بلوار گلستان، تعیین تکلیف اراضی شهید ایرانی، انجام عملیات لکه گیری آسفالت و بهسازی روشنایی خیابان گلستان ششم از دیگر مطالباتی بود که در ملاقات مردمی شهردار کرج با اهالی شهرک های رازی، لاله و پردیسان مورد تاکید وی قرار گرفت تا بتوان از این طریق خدمات در شایسته ای را به ساکنان ارائه داد و رضایتمندی آنها را جلب کرد.

درخواست های شهروندان منطقه 5 پاسخ داده شد

پس از این دیدار، منطقه 5 شهرداری کرج به دستور شهردار این کلانشهر اقداماتی را در راستای احداث فضای سبز ضلع شمالی بلوار گلستان ظرف مدت 72 ساعت اجرایی کرد؛ همچنین شست و شوی جداول و انهار، غرس 63 اصله نهال، جمع آوری 185 متر مکعب ضایعات فضای سبز و برطرف کردن مشکلات روشنایی ورودی شهرک رازی از دیگر اقداماتی بود که برای مرتفع ساختن نیازهای شهروندی انجام شد.

لکه گیری آسفالت بلوار گلستان و فرعی های این محدوده، هرس درختان و ساماندهی پایانه ضلع جنوبی میدان دانشگاه حصارک نیز با تلاش نیروهای منطقه 5 شهرداری کرج صورت پذیرفت و این مهم نشان از آن دارد که شهردار این کلانشهر تاکید بسیاری بر ملاقات های مردمی و تحقق خواسته های شهروندی پس از این دیدارها دارد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر