بازسازی قطعات قدیمی آرامستان بهشت سکینه(س) کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

بازسازی قطعات قدیمی آرامستان بهشت سکینه(س) کرج

بازسازی قطعات قدیمی آرامستان بهشت سکینه(س) کرج
1396/10/21
12:43 1395

رئیس سازمان آرامستان شهرداری کرج از بازسازی قطعات قدیمی در بهشت سکینه (س) خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ محمد یساولی این خبر را اعلام کرد و افزود: این مهم به منظور دسترسی آسان به قطعات قدیمی بهشت سکینه (س) انجام شد.

وی، تعداد قبور بازسازی شده در قطعه هفت را 134 عدد ذکر و عنوان کرد: در این قطعه 174 قبر جدید نیز ایجاد شد.

یساولی با اشاره به اینکه در قطعه نوزادان نیز هزار و 410 عدد قبر  بازسازی شده است، گفت: عملیات بازسازی قبور در قطعه هشت با تعداد 155 قبر بازسازی شده و ایجاد 437 قبر جدید به اتمام رسیده است.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرج در ادامه به اجرای عملیات زیرسازی و روکش آسفالت برای ساخت راه های دسترسی به سازمان اشاره و بیان کرد: با توجه  به ایجاد راه های دسترسی بیشتر در آرامستان و به جهت سهولت در امر تردد مراجعین خصوصا در روزهای آخرهفته این امر محقق شد.

یساولی تناژ آسفالت مصرفی در عملیات یاد شده را حدود 26 تن اعلام کرد و افزود: عملیات زیرسازی با مساحتی نزدیک به هفت هزار و 719 متر مربع اجرا شده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر