اقدامات مناطق دهگانه شهرداری کرج در اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری منطقه 4

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

اقدامات مناطق دهگانه شهرداری کرج در اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری منطقه 4

اقدامات مناطق دهگانه شهرداری کرج در اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری منطقه 4
1396/10/21
12:43 1395

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج از اقدامات حوزه های عمرانی، فضای سبز، خدماتی، زیباسازی و ترافیکی مناطق دهگانه در اجرای طرح بهبود نگهداشت شهر در این منطقه خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ امیر حسین کاظمینی بیان کرد: با همکاری دیگر مناطق شهرداری کرج در حوزه عمرانی اقدامات گسترده ای در این منطقه به انجام رسیده است که عملیات لکه گیری و روکش آسفالت سه هزار و 300 مترمربع از معابر با استفاده از 518 تن آسفالت از جمله آنها است.

وی افزود: در این منطقه در حوزه خدمات شهری نیز اقدامات مطلوبی در سطح منطقه اجرایی شده است که رفت و روب معابر به متراژ 480 مترمربع و جمع آوری 350 تن زباله و نخاله همچنین شستشوی دو هزارمتر از جداول سطح منطقه از مهم ترین آنها به شمار می آید.

کاظمینی در ادامه از شستشوی مخازن مکانیزه به تعداد 100 عدد و رنگ آمیزی 500 مترمربع از جداره های سطح شهر همچنین دو هزار متر طول رنگ آمیزی جداول سطح منطقه توسط مناطق تحت پوشش شهرداری کرج خبر داد.

وی، کاشت 302 اصله نهال و 60 مترمربع گل و گیاه همچنین  700 مترمربع کندوکوب و ایجاد هزار و 100 اصله آبخور در سطح منطقه را جزو مهمترین اقدامات حوزه فضای سبز مناطق در اجرای طرح مذکور عنوان کرد.

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج گفت: جمع آوری 380 بنر و تابلوی غیر مجاز وحذف 60 مورد زوائد شهری در این منطقه طی اجرای طرح نگهداشت منطقه صورت گرفته است.

وی همچنین اقدامات ترافیکی منطقه را جمع آوری دو عدد تابلوی انتظامی معیوب، نصب 86 عدد تابلوی انتظامی جدید طی اجرای طرح بهبود نگهداشت منطقه 4 شهرداری کرج عنوان کرد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر