اقدامات مناطق دهگانه شهرداری کرج در اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری منطقه 4

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

اقدامات مناطق دهگانه شهرداری کرج در اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری منطقه 4

اقدامات مناطق دهگانه شهرداری کرج در اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری منطقه 4
1396/10/21
12:43 1395

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج از اقدامات حوزه های عمرانی، فضای سبز، خدماتی، زیباسازی و ترافیکی مناطق دهگانه در اجرای طرح بهبود نگهداشت شهر در این منطقه خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ امیر حسین کاظمینی بیان کرد: با همکاری دیگر مناطق شهرداری کرج در حوزه عمرانی اقدامات گسترده ای در این منطقه به انجام رسیده است که عملیات لکه گیری و روکش آسفالت سه هزار و 300 مترمربع از معابر با استفاده از 518 تن آسفالت از جمله آنها است.

وی افزود: در این منطقه در حوزه خدمات شهری نیز اقدامات مطلوبی در سطح منطقه اجرایی شده است که رفت و روب معابر به متراژ 480 مترمربع و جمع آوری 350 تن زباله و نخاله همچنین شستشوی دو هزارمتر از جداول سطح منطقه از مهم ترین آنها به شمار می آید.

کاظمینی در ادامه از شستشوی مخازن مکانیزه به تعداد 100 عدد و رنگ آمیزی 500 مترمربع از جداره های سطح شهر همچنین دو هزار متر طول رنگ آمیزی جداول سطح منطقه توسط مناطق تحت پوشش شهرداری کرج خبر داد.

وی، کاشت 302 اصله نهال و 60 مترمربع گل و گیاه همچنین  700 مترمربع کندوکوب و ایجاد هزار و 100 اصله آبخور در سطح منطقه را جزو مهمترین اقدامات حوزه فضای سبز مناطق در اجرای طرح مذکور عنوان کرد.

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج گفت: جمع آوری 380 بنر و تابلوی غیر مجاز وحذف 60 مورد زوائد شهری در این منطقه طی اجرای طرح نگهداشت منطقه صورت گرفته است.

وی همچنین اقدامات ترافیکی منطقه را جمع آوری دو عدد تابلوی انتظامی معیوب، نصب 86 عدد تابلوی انتظامی جدید طی اجرای طرح بهبود نگهداشت منطقه 4 شهرداری کرج عنوان کرد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر