قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهرداری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهرداری کرج

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهرداری کرج
1396/10/21
12:43 1395

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدام موثر و ارزشمند شهرداری کرج برای تاسیس «مرکز تسهیل گری و توانمند سازی کسب و کارهای نوپا» قدردانی کرد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز این خبر را اعلام کرد و گفت: محمد جواد آذری جهرمی مقام عالی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات از شهرداری کرج به دلیل تاسیس «مرکز تسهیل گری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا» تمجید و قدردانی کرد و این مهم را نشان از درایت و آینده نگری این مجموعه دانست.

غلامرضا حمیدی ادامه داد: وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات راه اندازی «مرکز تسهیل گری و توانمند سازی کسب و کارهای نوپا» توسط شهرداری کرج را موجب توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه خواند و از این نهاد خدمات رسان برای حمایت از برگزاری رویداد های متعدد کارآفرینی قدردانی کرد.

وی افزود: به گفته مقام عالی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات، مساعدت مجموعه مدیریت شهری کرج به تاسیس این مرکز در راستای توسعه فرهنگ کارآفرینی در ایران کوچک بوده و بهبود زیست بوم استارتاپی با رویکرد توسعه ارتباطات و انتقال تجربه، نشان از وجود عصاره ای جامع از تلاش موثر در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر