قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهرداری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهرداری کرج

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهرداری کرج
1396/10/21
12:43 1395

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدام موثر و ارزشمند شهرداری کرج برای تاسیس «مرکز تسهیل گری و توانمند سازی کسب و کارهای نوپا» قدردانی کرد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز این خبر را اعلام کرد و گفت: محمد جواد آذری جهرمی مقام عالی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات از شهرداری کرج به دلیل تاسیس «مرکز تسهیل گری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا» تمجید و قدردانی کرد و این مهم را نشان از درایت و آینده نگری این مجموعه دانست.

غلامرضا حمیدی ادامه داد: وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات راه اندازی «مرکز تسهیل گری و توانمند سازی کسب و کارهای نوپا» توسط شهرداری کرج را موجب توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه خواند و از این نهاد خدمات رسان برای حمایت از برگزاری رویداد های متعدد کارآفرینی قدردانی کرد.

وی افزود: به گفته مقام عالی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات، مساعدت مجموعه مدیریت شهری کرج به تاسیس این مرکز در راستای توسعه فرهنگ کارآفرینی در ایران کوچک بوده و بهبود زیست بوم استارتاپی با رویکرد توسعه ارتباطات و انتقال تجربه، نشان از وجود عصاره ای جامع از تلاش موثر در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر