برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»

برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»
1396/10/21
12:43 1395

جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آبی با حضور معاون فنی و چند تن از مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و آب منطقه ای مهرشهر و رجائی شهر در محل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج تشکیل شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ با حضور سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و مدیران آب منطقه ای، مهرشهر و رجائی شهر جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف تشکیل شد.

در این جلسه، موضوع «اهمیت مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف و استفاده پایدار از منابع آب» توسط حسین عطایی مطرح شد و افزود: این مهم همواره نقش موثری در رشد و بالندگی طبیعت و تولید سرزندگی حیات بشری دارد؛ به طوری که هرجا سرچشمه ای یا منبعی از این عنصر گرانبها وجود داشته باشد، می توان نوعی از حیات بشری یا حیات وحش و یا جنگل و باغات را پیرامون آن مشاهده کرد.

به گفته وی، باوجود بحران کمبود و محدودیت منابع آبی در کشور لزوم تشکیل جلسات هم اندیشی با مسئولین آب و فاضلاب و  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ضرورت می یابد.

به اعتقاد عطایی، با مدیریت در مصرف آب به خصوص در بخش فضای سبز و استفاده از شیوه های نوین آبیاری می توان کمک شایانی به تقویت سفره های منابع آب زیرزمینی کرد. از این رو مسئولین و مدیران ارشد سازمان همواره با تشکیل جلساتی در راستای اصلاح الگوی مصرف به دنبال ایجاد راه حل های نوین در زمینه مدیریت مصرف منابع آبی همچنین اطلاع رسانی و ایجاد الگوی مصرف آب می باشند تا با هم اندیشی متخصصان امر در این زمینه سهم کوچکی در حل مشکل کم بود و بحران آب داشته باشند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر