برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»

برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»
1396/10/21
12:43 1395

جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آبی با حضور معاون فنی و چند تن از مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و آب منطقه ای مهرشهر و رجائی شهر در محل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج تشکیل شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ با حضور سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و مدیران آب منطقه ای، مهرشهر و رجائی شهر جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف تشکیل شد.

در این جلسه، موضوع «اهمیت مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف و استفاده پایدار از منابع آب» توسط حسین عطایی مطرح شد و افزود: این مهم همواره نقش موثری در رشد و بالندگی طبیعت و تولید سرزندگی حیات بشری دارد؛ به طوری که هرجا سرچشمه ای یا منبعی از این عنصر گرانبها وجود داشته باشد، می توان نوعی از حیات بشری یا حیات وحش و یا جنگل و باغات را پیرامون آن مشاهده کرد.

به گفته وی، باوجود بحران کمبود و محدودیت منابع آبی در کشور لزوم تشکیل جلسات هم اندیشی با مسئولین آب و فاضلاب و  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ضرورت می یابد.

به اعتقاد عطایی، با مدیریت در مصرف آب به خصوص در بخش فضای سبز و استفاده از شیوه های نوین آبیاری می توان کمک شایانی به تقویت سفره های منابع آب زیرزمینی کرد. از این رو مسئولین و مدیران ارشد سازمان همواره با تشکیل جلساتی در راستای اصلاح الگوی مصرف به دنبال ایجاد راه حل های نوین در زمینه مدیریت مصرف منابع آبی همچنین اطلاع رسانی و ایجاد الگوی مصرف آب می باشند تا با هم اندیشی متخصصان امر در این زمینه سهم کوچکی در حل مشکل کم بود و بحران آب داشته باشند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر