برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • توزیع اجناس احتکاری کشف شده در بازار مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز :اجناس احتکاری کشف شده به زودی به چرخه عرضه کالا وارد خواهد شد.
  • اجلاسیه ٤١٤ شهید شهرستان ساوجبلاغ برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوجبلاغ، اجلاسیه ٤١٤ شهید گلگون کفن شهرستان ساوجبلاغ با حضور اقشار مختلف مردم بویژه خانواده معظم و معزز شهدا، حجت الاسلام و المسلمین ناطقی امام جمعه هشتگرد، دکتر بهمنی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس پالیزگیر فرماندار شهرستان ، بابایی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوجبلاغ و دیگر مسئولین این شهرستان با سخنرانی سردارعروج مشاورعالی فرمانده کل سپاه پاسداران در مصلای امام خمینی(ره) هشتگرد برگزار گردید.
  • پویش پاک سازی طبیعت درالبرز جمعی از هنرمندان البرزی به مناسبت روز جهانی پاک سازی زمین از زباله، در پویش طبیعت را هنرمندانه نگهداری کنیم شرکت کردند.
  • ستاره هایی در تاریکی شب صدای عاشورا، صدای امام شهیدان امام حسین(ع) است که می گوید:« آیا کسی هست که مرا یاری کند؟» امام عزیز ما آن زمان پرچم مبارزه با ظالمان عالم را بر دوش کشید و تسلیم نشد. آن قدر مقاومت کرد تا به همراه همه یارانش به شهادت رسید.
  • یادواره شهدای ورزشکار شهرستان ساوجبلاغ یادواره 32شهید سرافراز ورزشکار شهرستان ساوجبلاغ با حضور جمع کثیری از ورزشکاران،مردم ومسئولان در سالن 9 دی شهر هشتگرد برگزار شد.
  • برگزاری رزمایش بسیجیان البرز با رویکرد خدمت رسانی بسیجیان استان البرز با رویکردی متفاوت در رزمایش عاشورایی سپاهیان محمد(ص) با هدف وحدت، ایستادگی و پیشرفت شرکت کردند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز؛ رزمایش امروز با عنوان "سپاهیان محمد (ص) 2" و با حضور 19گردان بیت المقدس بسیج برگزار و پس از رزمایش رزمی – فرهنگی نیروها برای اجرای ماموریت خود به مناطق مختلف اعزام می شوند.
  • او از تئوری‌پردازان و اصلاح‌گران فکری جهان اسلام بود ایشان قطعاً شخصیتی متنفذ، روشنفکر و روشنگر و درواقع احیاگر اندیشه‌های شهید آیت‌الله صدر بود. شهید آیت‌الله صدر با نبوغی خارق‌العاده و بی‌نظیر، حرکت مهمی را پایه‌گذاری کرد و شهید آیت‌الله حکیم به شکلی برجسته و روشن آن مسیر را ادامه داد و نقش بسیار برجسته‌ای را در تنویر افکار مردم عراق ایفا کرد
  • حاج‌علی دلتنگ برادر و پسر شهیدش بود باقی ماندن نام نیک آرزوی قلبی پدر بود. او از ندیدن پسرش ناراحت و دلتنگ بود ولی از ته دل از شهادت، عاقبت بخیری و افتخار بزرگی که عارف به جا گذاشته بود، احساس غرور و شعف می‌کرد. برای یک پدر هیچ چیزی با ارزش‌تر از این نیست که پسرش نام خانواده را بلند و سرافراز کند
  • تعهد نیرو‌های لشکر سبب موفقیت در عملیات شد آیت‌الله هاشمی خطاب به شهید خرازی: کار‌های بزرگ را باید به یگان‌های بزرگ داد، ما می‌دانیم نیروی زمینی هستید، اما همت و اراده‌ای قوی در قوی‌ترین لشکر سپاه می‌بینیم. شما در لشکر ۱۴ امام حسین (ع) افراد متعهد کم‌نظیری را رشد داده‌اید و به اذن خدا اگر عملیات را شما انجام دهید احتمال موفقیتش زیاد است
  • روشنفکران زمینه‌ساز اشغال آذربایجان شدند حزب توده و هواداران آن در آذربایجان، به شکل گسترده‌ای تبلیغ و مردم را برای پذیرش نیرو‌های شوروی آماده کردند، بنابراین هنگامی که روس‌ها وارد آذربایجان شدند، زمینه کاملاً برای حضور آن‌ها آماده بود. حتی بعضی از مردم به استقبال آن‌ها رفتند!

برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»

برگزاری جلسه هم اندیشی «مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز»
1396/10/21
12:43 1395

جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آبی با حضور معاون فنی و چند تن از مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و آب منطقه ای مهرشهر و رجائی شهر در محل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج تشکیل شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ با حضور سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و مدیران آب منطقه ای، مهرشهر و رجائی شهر جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف تشکیل شد.

در این جلسه، موضوع «اهمیت مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف و استفاده پایدار از منابع آب» توسط حسین عطایی مطرح شد و افزود: این مهم همواره نقش موثری در رشد و بالندگی طبیعت و تولید سرزندگی حیات بشری دارد؛ به طوری که هرجا سرچشمه ای یا منبعی از این عنصر گرانبها وجود داشته باشد، می توان نوعی از حیات بشری یا حیات وحش و یا جنگل و باغات را پیرامون آن مشاهده کرد.

به گفته وی، باوجود بحران کمبود و محدودیت منابع آبی در کشور لزوم تشکیل جلسات هم اندیشی با مسئولین آب و فاضلاب و  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ضرورت می یابد.

به اعتقاد عطایی، با مدیریت در مصرف آب به خصوص در بخش فضای سبز و استفاده از شیوه های نوین آبیاری می توان کمک شایانی به تقویت سفره های منابع آب زیرزمینی کرد. از این رو مسئولین و مدیران ارشد سازمان همواره با تشکیل جلساتی در راستای اصلاح الگوی مصرف به دنبال ایجاد راه حل های نوین در زمینه مدیریت مصرف منابع آبی همچنین اطلاع رسانی و ایجاد الگوی مصرف آب می باشند تا با هم اندیشی متخصصان امر در این زمینه سهم کوچکی در حل مشکل کم بود و بحران آب داشته باشند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر