نگهداری از فضاهای سبز شهری در گرو همكاری شهروندان است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

نگهداری از فضاهای سبز شهری در گرو همكاری شهروندان است

نگهداری از فضاهای سبز شهری در گرو همكاری شهروندان است
1396/10/21
12:43 1395

مدیر منطقه 8 شهرداری کرج:

نگهداری از فضاهای سبز شهری در گرو همكاری شهروندان است

مدیرمنطقه 8 شهرداری کرج با تاکید بر اهمیت حفظ و نگهداری فضای سبز عنوان کرد: این مهم به عنوان یکی از راهکارهای صیانت از محیط زیست با مشارکت دهی شهروندان محقق می شود.

به گزارش جام جم البرز و بهنقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ محمدرضا سیفی در این خصوص گفت: پاکسازی و جمع آوری نخاله از فضای کنار درختان باغ علی آباد، بلوار امام جعفرصادق (ع) و بلوار اقبال انجام شد.

وی افزود: ایجاد آبخور مناسب برای درختان و جمع آوری نخاله و خاک مازاد به منظور حفظ و نگهداری فضای سبز منطقه نیز انجام گرفت.

سیفی، آماده سازی دوربرگردان ماهان غربی، جمع آوری چمن های فرسوده و کاشت رز و درختچه و سم پاشی درختان چنار پارک خانواده و بلوار بهارستان و  بهشتی را از دیگر اقدامات منطقه در این راستا عنوان کرد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر