پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت

پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت
1396/10/21
12:43 1395

با حضور در مسجد امام حسن مجتبی (ع)؛

پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت

از جمله مطالبات شهروندان ساکن در منطقه 11 رفع گره های ترافیکی محدوده کلاک و حاشیه اتوبان همچنین ارتقاء فضای سبز شهری، نظافت معابر، مقابله با سد معبر و ساخت و سازهای بی رویه و... می باشد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ پس از دیدار مردمی شهردار کرج از منطقه 11 اقداماتی حوزه های مختلف شهری از جمله فضای سبز صورت گرفت. این اقدامات شامل اجرای دیوار سنگی در فاز 5 و 6 پل حامی و چاله کنی حاشیه اتوبان برای کاشت 900 اصله درخت و جمع آوری خاک و نخاله به تعداد 112 کامیون همچنین لایروبی انهار به متراژ بیش از سه هزار مترمربع می باشد.

این منطقه همچنین در حوزه زیباسازی اقدام به امحاء دیوارنویسی و رنگ آمیزی و بهسازی جداره های شهری منطقه به متراژ سه هزار و 400 مترمربع مطابق با نیازها و درخواست های شهروندان کرده است.

پخش بیش از 350 تن آسفالت در سطح منطقه همزمان با اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری جهت لکه گیری آسفالت معابر و اصلاح هندسی، رفع گره های ترافیکی پل کلاک و راستگرد اتوبان به سمت خلج آباد به متراژ 500 مترمربع، بهسازی بلوار چمران و میدان اسکندری، نصب تابلوهای انتظامی در سطح منطقه از جمله اقداماتی بود که  با تلاش نیروهای منطقه 11 شهرداری کرج صورت پذیرفت.

اجرای طرح زوج و فرد جمع آوری پسماند در سطح محلات، ساماندهی بلوار خلج آباد از لحاظ سیما و منظر شهری و تکمیل پلاک گذاری منازل و تابلوهای معابر و هماهنگی با سازمان آبفای البرز در جهت اجرای سیستم جمع آوری فاضلاب در محلات خلج آباد و خط 4 حصار و احداث تقاطعات غیر همسطح در نقاط مورد نیاز منطقه و ارائه تسهیلات بیشتر به مالکین بناها جهت نوسازی بافت های فرسوده از برنامه های است که مطابق با نیاز و خواسته های شهروندان توسط منطقه هدفگذاری شده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر