پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت

پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت
1396/10/21
12:43 1395

با حضور در مسجد امام حسن مجتبی (ع)؛

پیگیری مطالبات شهروندان در دستور کار منطقه 11 کرج قرار گرفت

از جمله مطالبات شهروندان ساکن در منطقه 11 رفع گره های ترافیکی محدوده کلاک و حاشیه اتوبان همچنین ارتقاء فضای سبز شهری، نظافت معابر، مقابله با سد معبر و ساخت و سازهای بی رویه و... می باشد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ پس از دیدار مردمی شهردار کرج از منطقه 11 اقداماتی حوزه های مختلف شهری از جمله فضای سبز صورت گرفت. این اقدامات شامل اجرای دیوار سنگی در فاز 5 و 6 پل حامی و چاله کنی حاشیه اتوبان برای کاشت 900 اصله درخت و جمع آوری خاک و نخاله به تعداد 112 کامیون همچنین لایروبی انهار به متراژ بیش از سه هزار مترمربع می باشد.

این منطقه همچنین در حوزه زیباسازی اقدام به امحاء دیوارنویسی و رنگ آمیزی و بهسازی جداره های شهری منطقه به متراژ سه هزار و 400 مترمربع مطابق با نیازها و درخواست های شهروندان کرده است.

پخش بیش از 350 تن آسفالت در سطح منطقه همزمان با اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهری جهت لکه گیری آسفالت معابر و اصلاح هندسی، رفع گره های ترافیکی پل کلاک و راستگرد اتوبان به سمت خلج آباد به متراژ 500 مترمربع، بهسازی بلوار چمران و میدان اسکندری، نصب تابلوهای انتظامی در سطح منطقه از جمله اقداماتی بود که  با تلاش نیروهای منطقه 11 شهرداری کرج صورت پذیرفت.

اجرای طرح زوج و فرد جمع آوری پسماند در سطح محلات، ساماندهی بلوار خلج آباد از لحاظ سیما و منظر شهری و تکمیل پلاک گذاری منازل و تابلوهای معابر و هماهنگی با سازمان آبفای البرز در جهت اجرای سیستم جمع آوری فاضلاب در محلات خلج آباد و خط 4 حصار و احداث تقاطعات غیر همسطح در نقاط مورد نیاز منطقه و ارائه تسهیلات بیشتر به مالکین بناها جهت نوسازی بافت های فرسوده از برنامه های است که مطابق با نیاز و خواسته های شهروندان توسط منطقه هدفگذاری شده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر