مطالبات و دغدغه های رانندگان کرجی مطرح و بررسی شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

مطالبات و دغدغه های رانندگان کرجی مطرح و بررسی شد

مطالبات و دغدغه های رانندگان کرجی مطرح و بررسی شد
1396/10/21
12:43 1395

طی نشستی با رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر؛

مطالبات و دغدغه های رانندگان کرجی مطرح و بررسی شد

رانندگان اتوبوس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در جلسه ای صمیمی با حضور رئیس این سازمان، به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ نشست رئیس این سازمان با رانندگان اتوبوس در حالی برگزار شد که صدرنژاد پای حرف های یکایک این قشر زحمت کش نشست و از مطالبات آنان آگاه شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر با تاکید بر اولویت بندی در اجرای امور و هزینه کردهای سازمان گفت: یکی از دغدغه های جدی ما توجه به معیشت کارگران است، بر این اساس و طبق دستور شهردار، پرداخت حقوق و مزایای کارگران جز اولین اولویت های سازمان بوده و در این مورد شخصاً امور را پیگیری می کنم.

عزیز صدرنژاد در خصوص دیگر مشکلات مطرح شده از سوی رانندگان گفت: بخشی از این مشکلات در حوزه هایی است که می توان با پیگیری های درون سازمانی نسبت به حل آنها اقدام کرد، اما برخی دیگر از مطالبات، مواردی است که باید از سوی شهرداری مرکز و شورای محترم اسلامی شهر دنبال شود تا به نتیجه مطلوب برسد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر