خط «بی آر تی» در دهه فجر راه اندازی می شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

خط «بی آر تی» در دهه فجر راه اندازی می شود

خط «بی آر تی» در دهه فجر راه اندازی می شود
1396/10/21
12:43 1395

شهردار کلانشهر کرج خبر داد:

خط «بی آر تی» در دهه فجر راه اندازی می شود

شهردار کرج از افتتاح خط «بی آر تی» در دهه فجر خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با اقدامات زیرساختی همزمان با عمران و آبادانی شهر، کرج از شهری عبوری به شهری اقامتی تبدیل شود.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ اصغر نصیری در برنامه رادیویی «البرز من سلام»  با بیان این خبر  عنوان کرد: راه اندازی خطوط ریلی نقش به سزایی در روانسازی ترافیک شهری دارد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد خط «بی آر تی» می تواند تاثیر زیادی بر کاهش ترافیک داشته باشد، تصریح کرد: یک خط بی آر تی در دهه فجر در خط شهید بهشتی افتتاح می شود.

نصیری با بیان اینکه توسعه بزرگراه ها به تنهایی نمی تواند مشکل ترافیک را رفع کند، بیان کرد: گسترش زیرساخت های ترافیک مانند بزرگراه ها باید همزمان با توسعه خطوط ریلی صورت گیرد.

کرج از شهری عبوری به شهری اقامتی تبدیل شود

نصیری در ادامه اظهار امیدواری کرد: مشارکت مردم در بحث مدیریت شهری زمینه را برای ایجاد تحول ساختاری این کلانشهر از شهری عبوری به شهری اقامتی تبدیل کند.

وی افزود: نقش مردم در توسعه شهری نقشی بی بدیل است چرا که اهمیت آنان به شهر خود در توسعه و پیشرفت آن شهر نقش مهم تری خواهند داشت.

نصیری خاطرنشان کرد: در نظر داریم مولفه شهر انسانی را پر رنگ تر کنیم تا این فرآیند در سطح شهر نهادینه شود.

 وی با بیان اینکه هوشمند سازی شهر ها یکی از مسائل مهم حوزه مدیریت شهری است، گفت: هوشمند سازی شهر در قالب سامانه اجرای سامانه "آی تی اس" با هدف کاهش هزینه های شهری، افزایش نظارت ها و ایجاد تعامل سازنده بین نهاد های اداره کننده شهر اجرایی می شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر