ارسال لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

ارسال لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر کرج

ارسال لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر کرج
1396/10/23
12:43 1395

شهردار کرج با اشاره به تامین زیرساخت های خط دو قطار شهری، گفت: لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر فرستاده شده است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ اصغر نصیری به بحث توسعه ورودی های شهر کرج اشاره کرد و گفت: بدنه سازی حاشیه اتوبان از پارک جهان نما شروع شده است و امید است در فصل بهار شاهد زیبایی ورودی شهر باشیم.

وی افزود: اجرای  ۶ کیلومتر از پروژه بزرگراه شمالی در اولویت قرار گرفته که پل بیلقان تا تقاطع بلوار جمهوری را در بر می گیرد، در این راستا کار عمرانی در دو شیفت در حال انجام است و با پیش بینی های صورت گرفته اواسط سال ۹۸ به بهره برداری می رسد و می تواند ۷۰ درصد ترافیک را کاهش دهد.

آغاز نهضت بهسازی و به آفرینی بافت های فرسوده در کرج

نصیری با بیان اینکه نهضت بهسازی و به آفرینی بافت های فرسوده در کرج آغاز شده است، عنوان کرد: ١۶ بلوک شهری در مناطق ٢، ۵ و ٧ به منظور احیاء و بازسازی بافت های فرسوده پیش بینی شده است.

 شهردار کرج بر ایجاد رابطه مثبت بین سرمایه گذاران و ساکنین بافت های فرسوده با هدف بازآفرینی بافت های قدیمی و ناکارآمد شهری تاکید کرد و افزود: در حال حاضر نیز اقداماتی در راستای تحقق این مهم صورت گرفته است.

اجرای طرح زوج و فرد از اول بهمن ماه سال جاری

نصیری بیان کرد: طرح زوج و فرد از اول بهمن ماه در شهر کرج با هدف کاهش ترافیک از ساعت ۱۷ الی ۲۱ اجرا می شود.

‌‌وی با تاکید بر اینکه باید بستر مهمی برای فرهنگ سازی باشد، گفت: اصلی ترین بستر برای توسعه فرهنگ در محلات است که سرای محلات در کرج ایجاد می شود.

شهردار کرج با اشاره به اینکه اتوماسیون اداری با ارتقای سلامت کاری، اعتماد شهروندان را به مجموعه شهری افزایش می دهد، گفت: بیش از ۸۰ درصد کار اتوماسیون اداری انجام شده است و تا آخر دی ماه این مهم انجام خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر