ارسال لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

ارسال لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر کرج

ارسال لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر کرج
1396/10/23
12:43 1395

شهردار کرج با اشاره به تامین زیرساخت های خط دو قطار شهری، گفت: لایحه خط ۵ قطار شهری به شورای اسلامی شهر فرستاده شده است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ اصغر نصیری به بحث توسعه ورودی های شهر کرج اشاره کرد و گفت: بدنه سازی حاشیه اتوبان از پارک جهان نما شروع شده است و امید است در فصل بهار شاهد زیبایی ورودی شهر باشیم.

وی افزود: اجرای  ۶ کیلومتر از پروژه بزرگراه شمالی در اولویت قرار گرفته که پل بیلقان تا تقاطع بلوار جمهوری را در بر می گیرد، در این راستا کار عمرانی در دو شیفت در حال انجام است و با پیش بینی های صورت گرفته اواسط سال ۹۸ به بهره برداری می رسد و می تواند ۷۰ درصد ترافیک را کاهش دهد.

آغاز نهضت بهسازی و به آفرینی بافت های فرسوده در کرج

نصیری با بیان اینکه نهضت بهسازی و به آفرینی بافت های فرسوده در کرج آغاز شده است، عنوان کرد: ١۶ بلوک شهری در مناطق ٢، ۵ و ٧ به منظور احیاء و بازسازی بافت های فرسوده پیش بینی شده است.

 شهردار کرج بر ایجاد رابطه مثبت بین سرمایه گذاران و ساکنین بافت های فرسوده با هدف بازآفرینی بافت های قدیمی و ناکارآمد شهری تاکید کرد و افزود: در حال حاضر نیز اقداماتی در راستای تحقق این مهم صورت گرفته است.

اجرای طرح زوج و فرد از اول بهمن ماه سال جاری

نصیری بیان کرد: طرح زوج و فرد از اول بهمن ماه در شهر کرج با هدف کاهش ترافیک از ساعت ۱۷ الی ۲۱ اجرا می شود.

‌‌وی با تاکید بر اینکه باید بستر مهمی برای فرهنگ سازی باشد، گفت: اصلی ترین بستر برای توسعه فرهنگ در محلات است که سرای محلات در کرج ایجاد می شود.

شهردار کرج با اشاره به اینکه اتوماسیون اداری با ارتقای سلامت کاری، اعتماد شهروندان را به مجموعه شهری افزایش می دهد، گفت: بیش از ۸۰ درصد کار اتوماسیون اداری انجام شده است و تا آخر دی ماه این مهم انجام خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر