اجرای طرح جایگزین پودر نانو به جای سموم شیمیایی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

اجرای طرح جایگزین پودر نانو به جای سموم شیمیایی

اجرای طرح جایگزین پودر نانو به جای سموم شیمیایی
1396/10/23
12:43 1395

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از اجرایی شدن طرح جایگزین پودر نانو به جای سموم شیمیایی به صورت پایلوت در 4 منطقه از شهر کرج خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ سعیدی کیا این خبر را اعلام کرد و افزود: طرح طعمه گذاری با پودر نانو غیر سمی کشنده موش در کانون های آلوده طبق شناسایی های انجام شده در محله های اسلام آباد؛ حصار وسیه؛ حصارک بالا و پائین و ایستگاه های جداسازی پسماند های خشک به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: طی یک هفته بعد از طعمه گذاری؛ محل های فوق، بازبینی می شوند و در صورت خورده شدن طعمه توسط موش ها محل ها مجددا طعمه گذاری می شود  تا به طور کامل پاکسازی شود.

سعیدی کیا در ادامه از هماهنگی زمان اجرای طرح با سامانه 137 خبرداد و افزود: طبق هماهنگی در زمان انجام این طرح نتایج آن از طریق سامانه 137 مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت مطلوب بودن نتیجه، این پودر به طور کامل جایگزین سموم شیمیایی قبلی در عملیات کنترل و امحای حیوانات موذی(موش) می شود.

وی خاطر نشان کرد: در صورتی که این پودر بتواند جایگزین سموم قبلی شود هیچ خطری محیط زیست، انسان، دام، خاک و گیاهان را تهدید نخواهد کرد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر