برگزاری دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرداری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرداری کرج

برگزاری دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرداری کرج
1396/10/23
12:43 1395

دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرداری کرج با حضور معاون شهرسازی و معماری، معاون بهسازی و نوسازی، رئیس اداره مشارکت های مردمی و مسئولین بازرسی و حراست سازمان عمران، مدیرکل شهرسازی شهرداری کرج، به همراه جمعی از سرمایه گذاران شهر کرج در سالن همایش های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ معاون بهسازی و نوسازی بافت فرسوده سازمان عمران در دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری شهرداری کرج که در سالن همایش این سازمان، برگزار شد با بیان اینکه با اجرای کامل برنامه‌های جامع دولت، مشارکت مردم، بخش خصوصی و ورود انبوه‌ سازان به این حوزه، زمینه برای تحقق این آرمان فراهم شده است، افزود:  امروزه به دلیل هزينه های بالای ساخت و ساز و عدم توان اقتصادی مالکین بافت های فرسوده، يکی از روش های نوسازی اين بافت ها، ورود حمایت بخش های عمومی و خصوصی در بهسازی این بافت ها می باشد.

علی اصغر همتی اظهار داشت: هدايت، حمايت و نظارت ارکان دولتی و عمومی استان البرز از سرمایه گذاران در بخش های بافت فرسوده و توسعه امکانات این محلات مورد انتظار سرمایه گذاران بوده و شاه کلید احیای بافت فرسوده به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: بافت فرسوده به عنوان اراضی ناپایدار محسوب می شوند که آمار خطرپذیری شهر را افزایش و به تبع آن امنیت را کاهش می دهند؛ از این رو بهسازی و بازسازی این اراضی از اهمیت زیادی برخوردار است.

معاون بهسازی و نوسازی بافت فرسوده سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج با اشاره به برگزاری جلسه مقدماتی پروژه های قابل اجراء در بافت فرسوده منطقه مصباح گفت: طی هفته جاری نیز جلسه دیگری با اهالی بلوک 2-P-E در راستای نهایی کردن تفاهم نامه و انعقاد قرارداد اجرای طرح و انجام اقدامات کارشناسی و تقویم ارزش این املاک برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر