قدردانی شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

قدردانی شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج

قدردانی شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج
1396/10/23
12:43 1395

شهردار کرج با اعلام رضایت از عملکرد مدیریت شهری کرج در رخدادهای اخیر، به ویژه از معاونت خدمات شهری، آتش نشانی، بازرسی، حراست و مناطق درگیر در آشوب ها قدردانی کرد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ اصغر نصیری با اشاره به اینکه نظام انقلاب اسلامی ایران، با خون شهیدان به دست آمده و به سادگی آن را از دست نخواهیم داد، از تلاش همه نیروهای خدوم این دستگاه برای حفظ اموال مردم و آرامش شهر قدردانی کرد.

وی، به خصوص فعالیت های معاونت خدمات شهری و آتش نشانی را در دو برهه وقوع زلزله و آشوب های اخلالگران ویژه و متمایز عنوان کرد.

نصیری گفت: به رغم اینکه تاکنون ساز و کار آزموده شده ای در حوزه مدیریت بحران شکل نگرفته بود، معاونت خدمات شهری با مدیریت شایسته و مناسب خود توانست آرامش را به سرعت به شهر بازگرداند؛ به نحوی که بسیاری از نیروهای این بخش به طور شبانه روزی مشغول فعالیت و بازگرداندن شهر به وضعیت عادی بودند.

شهردار، تاکید کرد: همبستگی، تعصبت به کار و وظیفه شناسی به کار گرفته شده در این امر از سوی همه مسئولان و نیروهای فعال، فراتر از حد و حدود اداری بود که این امر شایسته تجلیل و تحسین است و اقدامات به موقع و اصلاح شرایط شهر در کمترین زمان، موجب احساس امنیت و تقویت روحیه شهروندان شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر