قدردانی شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

قدردانی شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج

قدردانی شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج
1396/10/23
12:43 1395

شهردار کرج با اعلام رضایت از عملکرد مدیریت شهری کرج در رخدادهای اخیر، به ویژه از معاونت خدمات شهری، آتش نشانی، بازرسی، حراست و مناطق درگیر در آشوب ها قدردانی کرد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ اصغر نصیری با اشاره به اینکه نظام انقلاب اسلامی ایران، با خون شهیدان به دست آمده و به سادگی آن را از دست نخواهیم داد، از تلاش همه نیروهای خدوم این دستگاه برای حفظ اموال مردم و آرامش شهر قدردانی کرد.

وی، به خصوص فعالیت های معاونت خدمات شهری و آتش نشانی را در دو برهه وقوع زلزله و آشوب های اخلالگران ویژه و متمایز عنوان کرد.

نصیری گفت: به رغم اینکه تاکنون ساز و کار آزموده شده ای در حوزه مدیریت بحران شکل نگرفته بود، معاونت خدمات شهری با مدیریت شایسته و مناسب خود توانست آرامش را به سرعت به شهر بازگرداند؛ به نحوی که بسیاری از نیروهای این بخش به طور شبانه روزی مشغول فعالیت و بازگرداندن شهر به وضعیت عادی بودند.

شهردار، تاکید کرد: همبستگی، تعصبت به کار و وظیفه شناسی به کار گرفته شده در این امر از سوی همه مسئولان و نیروهای فعال، فراتر از حد و حدود اداری بود که این امر شایسته تجلیل و تحسین است و اقدامات به موقع و اصلاح شرایط شهر در کمترین زمان، موجب احساس امنیت و تقویت روحیه شهروندان شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر