جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم
1396/10/23
12:43 1395

در ماهدشت برگزار شد؛

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ماهدشت با حضور نمایندگان دستگاه های عضو برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ علیرضا عسگری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهدشت ضمن قدردانی از حضور نمایندگان دستگاه ها افزود: انسجام، هماهنگی و هم افزایی بین نهادهای مختلف موجب می شود از ظرفیت های بالقوه یکدیگر برای اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری به ویژه قرآنی بهره برد.

وی در راستای اجرای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت به موضوع حفظ و تدبر در قرآن اظهار داشت: چند سالی است که معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در تمامی استان ها نموده است که امسال هم در استان البرز شانزدهمین دوره این آزمون در اسفند ماه برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهدشت تصریح کرد: الحمدا... شهر ماهدشت هر ساله رتبه خوبی را در برگزاری این آزمون داشته است و امیدواریم امسال هم با همت همه دستگاه ها و اتحادیه های قرآنی شاهد رشد حداکثری این رویداد بزرگ قرآنی باشیم.

در ادامه حجت الاسلام دهقاندار با اشاره به فعالیت های حوزه قرآن و عترت در سطح استان گفت: مجموعه ای از فعالیت ها در حوزه قرآنی را در ساختار جدید دنبال می کنیم و امیدواریم با تکیه بر همه ظرفیت ها قدم های موثرتری نسبت به گذشته برداریم.

وی افزود: یکی از این فعالیت ها، برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم است که می تواند انگیزه و امتیاز فراوانی در بین مخاطبین، جامعه قرآنی و فعالان دینی و قرآنی ایجاد کند.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: تبلیغ و اطلاع رسانی به جامعه هدف و مخاطبین و ورود به مراحل اجرایی نهایی در بخش ها و سطوح مختلف از اقداماتی است که باید در اولین فرصت انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: آزمون کتبی روز ۱۰ اسفندماه سال جاری برگزار می شود و نتیجه آزمون نیز بلافاصله پس از بیست و چهار ساعت در روز یازدهم اسفندماه اعلام خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر