جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم
1396/10/23
12:43 1395

در ماهدشت برگزار شد؛

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ماهدشت با حضور نمایندگان دستگاه های عضو برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ علیرضا عسگری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهدشت ضمن قدردانی از حضور نمایندگان دستگاه ها افزود: انسجام، هماهنگی و هم افزایی بین نهادهای مختلف موجب می شود از ظرفیت های بالقوه یکدیگر برای اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری به ویژه قرآنی بهره برد.

وی در راستای اجرای منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت به موضوع حفظ و تدبر در قرآن اظهار داشت: چند سالی است که معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در تمامی استان ها نموده است که امسال هم در استان البرز شانزدهمین دوره این آزمون در اسفند ماه برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهدشت تصریح کرد: الحمدا... شهر ماهدشت هر ساله رتبه خوبی را در برگزاری این آزمون داشته است و امیدواریم امسال هم با همت همه دستگاه ها و اتحادیه های قرآنی شاهد رشد حداکثری این رویداد بزرگ قرآنی باشیم.

در ادامه حجت الاسلام دهقاندار با اشاره به فعالیت های حوزه قرآن و عترت در سطح استان گفت: مجموعه ای از فعالیت ها در حوزه قرآنی را در ساختار جدید دنبال می کنیم و امیدواریم با تکیه بر همه ظرفیت ها قدم های موثرتری نسبت به گذشته برداریم.

وی افزود: یکی از این فعالیت ها، برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم است که می تواند انگیزه و امتیاز فراوانی در بین مخاطبین، جامعه قرآنی و فعالان دینی و قرآنی ایجاد کند.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: تبلیغ و اطلاع رسانی به جامعه هدف و مخاطبین و ورود به مراحل اجرایی نهایی در بخش ها و سطوح مختلف از اقداماتی است که باید در اولین فرصت انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: آزمون کتبی روز ۱۰ اسفندماه سال جاری برگزار می شود و نتیجه آزمون نیز بلافاصله پس از بیست و چهار ساعت در روز یازدهم اسفندماه اعلام خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.