برگزاری اولین جلسه دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

برگزاری اولین جلسه دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت

برگزاری اولین جلسه دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت
1396/10/23
12:43 1395

سرپرست معاونت قرآن و عترت از برگزاری اولین جلسه دوره کوتاه مدت معارف مهدویت خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود دهقاندار با اعلام این خبر اظهار داشت: معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در بحث عترت و ضرورت پاسخگویی به سئوالات، شبهات و روشن سازی افکار دانش آموزان در موضوع مهدویت و انتقال اطلاعات صحیح در خصوص غیبت امام زمان(عج) با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و بنیاد مهدویت  دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت برگزار می کند.

وی افزود: در این دوره آموزشی اساتیدی برجسته ای از بنیاد مهدویت استان البرز حضور داشته و به آموزش اساتید، مدیران و دبیران ناحیه  ٣ و ٤ آموزش و پرورش اداره کل استان البرز می پردازند، در این جلسات آموزشی قصد داریم علاوه بر تشریح و تبیین موضوع مهدویت به سئوالات و شبهات موجود در این خصوص جواب داده تا دبیران محترم بتوانند به روش صحیح علاوه بر آموزش دانش آموزان به سئوالات متعدد آن ها در این زمینه  پاسخ گو باشند.

سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت از ١٤ دی ماه شروع شده و در روز پنج شنبه ٢٨ دی ماه برگزار خوهد داشت.

لازم به ذکر است، متقاضیان جهت شرکت در این دوره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره «٣٢٥٦٣١٣٧» معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز تماس حاصل نمایند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر