مهلت ثبت نام در آزمون سراسری قرآن تمدید شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مهلت ثبت نام در آزمون سراسری قرآن تمدید شد

مهلت ثبت نام در آزمون سراسری قرآن تمدید شد
1396/10/23
12:43 1395

سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از تمدید مهلت ثبت نام در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قرآن کریم خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود دهقاندار با اعلام این خبر افزود: آزمون سراسری قرآن و عترت که همه ساله در کل کشور به صورت همزمان انجام می شود، امسال هم زمان ثبت نام شرکت در آزمون از تاریخ ١٨ آذر ماه شروع و بر اساس اعلام ستاد خبری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، تاریخ پایان ثبت نام آزمون سراسری که پیش از این ٢٠ دی اعلام شده بود به جهت استقبال زیاد مخاطبین تا ٣٠ دی ماه تمدید شد.

وی افزود: زمان ویرایش اطلاعات همزمان با شروع و پایان ثبت نام می باشد و متقاضیان شرکت در آزمون از فرصت داده شده استفاده نموده و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکرده و زودتر ثبت نام نمایند.

دهقاندار اظهار داشت: داوطلبانی که در روزهای پایانی دی ماه اقدام به ثبت نام نمایند اطلاع داشته باشند اگر از ٥ نفر بیشتر اعتبار جهت ثبت نام خریداری کنند برای هر نفر (٥٠٠٠) هزارتومان باید پرداخت نمایند و در صورتی که اعتبار خریداری شده تا سقف ٥ نفر باشد برای هر نفر مبلغ (٦٠٠٠) هزارتومان باید پرداخت نمایند.

لازم به یاد آوری است، نحوه ثبت نام شرکت در آزمون از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.quranedu.ir بوده و آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از پنج شنبه ١٠ اسفند ماه شروع و تا ١٧اسفند ماه ادامه خواهد داشت. 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر