نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز
1396/11/21
12:43 1395

با حضور قادر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور افتتاح شد؛

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز با حضور قادر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور، دکتر سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز، سرهنگ خسروی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز، جمعی از مسوولین استان، اساتید و دانشجویان افتتاح شد.

کرج- خبرنگار جام جم: در این نمایشگاه آثار برتر دانشجویان رشته های مختلف هنری در ترم گذشته و همچنین بخشی از توانمندی ها و ظرفیت های قابل ارائه ی دانشجویان در رشته های عکاسی، طراحی لباس، دوختهای سنتی، معماری داخلی، گرافیک و گروه سینما و انیمیشن به نمایش در آمد.

قادر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور پس از بازدید از نمایشگاه، سطح کیفی آثار ارائه شده را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: این مرکز با توجه به مهارت محور بودن آموزشهای علمی-کاربردی ظرفیت خوبی جهت ایجاد زمینه های کارآفرینی و تولید شغل دارد. وی همچنین از حمایت های موسسه فرهنگ و هنر در خصوص فعالیت های کارآفرینی مراکز سخن گفت و با بیان اینکه امروز اولویت موسسه گسترش این فعالیت هاست، ابراز امیدواری کرد مرکز البرز به عنوان پیشگام این عرصه در کشور به فعالیت های کارآفرینی و حمایت از تولیدات دانشجویی اهمیت بیشتری بدهد.

سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی  استان البرز نیز از تلاش ها و حرکت رو به جلوی این مرکز قدردانی کرد و با تاکید بر حمایت جدی از دانشجویان صاحب تخصص خواستار ایجاد شرکت های دانشجویی و تشکیل خوشه های فناوری در زمینه تولیدات دانشجو محور شد.

در پایان نیز دکتر چک نژادیان رییس مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز ضمن تشکر از حضور مسوولین، اساتید و دانشجویان از حرکت این مرکز به سمت ایجاد بسترهای کارآفرینی برای دانشجویان در حین تحصیل و بعد از پایان تحصیلات خبر داد و اذعان داشت: با توجه به آمایش های سرزمینی صورت گرفته در کشور، دو مقوله فرهنگ و هنر و گردشگری به عنوان مزیت معرفی گردیده که با توجه به حوزه رسالتی خود در زمینه فرهنگ و هنر و ظرفیت های موجود در مرکز، آماده انجام فعالیت های کارآفرینی در این حوزه ها هستیم.

گفتنی است این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 600 متردر محل مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز پذیرای عموم علاقه مندان بود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.