نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز
1396/11/21
12:43 1395

با حضور قادر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور افتتاح شد؛

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز با حضور قادر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور، دکتر سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز، سرهنگ خسروی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز، جمعی از مسوولین استان، اساتید و دانشجویان افتتاح شد.

کرج- خبرنگار جام جم: در این نمایشگاه آثار برتر دانشجویان رشته های مختلف هنری در ترم گذشته و همچنین بخشی از توانمندی ها و ظرفیت های قابل ارائه ی دانشجویان در رشته های عکاسی، طراحی لباس، دوختهای سنتی، معماری داخلی، گرافیک و گروه سینما و انیمیشن به نمایش در آمد.

قادر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور پس از بازدید از نمایشگاه، سطح کیفی آثار ارائه شده را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: این مرکز با توجه به مهارت محور بودن آموزشهای علمی-کاربردی ظرفیت خوبی جهت ایجاد زمینه های کارآفرینی و تولید شغل دارد. وی همچنین از حمایت های موسسه فرهنگ و هنر در خصوص فعالیت های کارآفرینی مراکز سخن گفت و با بیان اینکه امروز اولویت موسسه گسترش این فعالیت هاست، ابراز امیدواری کرد مرکز البرز به عنوان پیشگام این عرصه در کشور به فعالیت های کارآفرینی و حمایت از تولیدات دانشجویی اهمیت بیشتری بدهد.

سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی  استان البرز نیز از تلاش ها و حرکت رو به جلوی این مرکز قدردانی کرد و با تاکید بر حمایت جدی از دانشجویان صاحب تخصص خواستار ایجاد شرکت های دانشجویی و تشکیل خوشه های فناوری در زمینه تولیدات دانشجو محور شد.

در پایان نیز دکتر چک نژادیان رییس مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز ضمن تشکر از حضور مسوولین، اساتید و دانشجویان از حرکت این مرکز به سمت ایجاد بسترهای کارآفرینی برای دانشجویان در حین تحصیل و بعد از پایان تحصیلات خبر داد و اذعان داشت: با توجه به آمایش های سرزمینی صورت گرفته در کشور، دو مقوله فرهنگ و هنر و گردشگری به عنوان مزیت معرفی گردیده که با توجه به حوزه رسالتی خود در زمینه فرهنگ و هنر و ظرفیت های موجود در مرکز، آماده انجام فعالیت های کارآفرینی در این حوزه ها هستیم.

گفتنی است این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 600 متردر محل مرکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز پذیرای عموم علاقه مندان بود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر