پوشش راهپیمایی باشکوه 22 بهمن از صدا و سیمای مرکز البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

پوشش راهپیمایی باشکوه 22 بهمن از صدا و سیمای مرکز البرز

پوشش راهپیمایی باشکوه 22 بهمن از صدا و سیمای مرکز البرز
1396/11/21
12:43 1395

صدا و سیمای مرکز البرز حضور گسترده و باشکوه مردم مومن و انقلابی استان البرز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را به صورت  زنده پخش می کند.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز؛ معاونت سیمای مرکز البرز از ساعت 8 صبح با پخش زنده برنامه ای با عنوان «طلوع پیروزی» تا ساعت 14  این حضور باشکوه و گسترده مردم مومن و انقلابی استان را به نمایش می گذارد.

در روز 22 بهمن همچنین سیمای مرکز البرز کلیپ و جلوه های ویژه، مستند فاخر انقلاب، مستند دهه فجر، کلیپ دهه فجر و مستند کوتاه انقلاب را به روی آنتن می برد.

لازم به توضیح است این برنامه با اجرای عباس شجاع به صورت مستقیم و زنده با دیگر نقاط استان نیز ارتباط برقرار خواهد کرد.

همچنین رادیو البرز نیز در روز 22 بهمن با برنامه «طلوع پیروزی» تا ساعت 12 این راهپیمایی باشکوه را پوشش خواهد داد.

گفتنی است پخش گزارش از سطح شهر، مصاحبه های مردمی، ارتباط با شهرستانهای استان و ارتباط با مسئولین استانی از جمله آیتم های این برنامه در روز 22 بهمن خواهد بود.

همچنین در این روز حدود 30 آنونس ویژه روز راهپیمایی به مدت 60 دقیقه به روی آنتن صدای البرز می رود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر