امروز در خرید پارچه برند، پارچه وطنی مقدم در اولویت باشد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

امروز در خرید پارچه برند، پارچه وطنی مقدم در اولویت باشد

امروز در خرید پارچه برند، پارچه وطنی مقدم در اولویت باشد
1396/11/26
12:43 1395

استاندار البرز:

امروز در خرید پارچه برند، پارچه وطنی مقدم در اولویت باشد

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور استاندار البرز، نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل تامین اجتماعی، در کارخانجات مقدم نظرآباد برگزار شد.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: مقدم، مدیرعامل کارخانجات مقدم با اشاره به صدمین سال افتتاح این کارخانه گفت: تاکنون حدود 6 هزار نفر از این کارخانه بازنشسته شده اند و عمده مشکلات این کارخانه در تهیه مواد اولیه و بدهی به به بانک ملی و سازمان تامین اجتماعی است.

استاندار البرز با اشاره به ضرورت تسریع در حل موانع کارخانجات مقدم ابراز داشت: خرید پارچه برند، پارچه وطنی مقدم در اولویت انتخاب مردم قرار گیرد.

محمدعلی نجفی اظهار داشت: این واحد تولیدی برای بدهی توقف کار دارد و در بحث ایجاد وثیقه بانکی دچار مشکلاتی است که باید هیات مدیره بانک ملی کشور در این زمینه ورود پیدا کند.

وی افزود: امروز در خرید پارچه برند، پارچه وطنی مقدم در اولویت است و این نشان می دهد اگر این مجموعه توانسته برند خود را حفظ کند، به جهت کیفیت تولیدات بوده و در بحث تامین اجتماعی هم باید مساعدت های لازم صورت گیرد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر