نمایشگاه گل و گیاهان باغبانی، صنایع دستی و سوغات محلی شهر هشتگرد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نمایشگاه گل و گیاهان باغبانی، صنایع دستی و سوغات محلی شهر هشتگرد

نمایشگاه گل و گیاهان باغبانی، صنایع دستی و سوغات محلی شهر هشتگرد
1396/11/26
12:43 1395

دهم اردیبهشت سال آینده برگزار می شود؛

نمایشگاه گل و گیاهان باغبانی، صنایع دستی و سوغات محلی شهر هشتگرد

جلسه کمیسیون فضای سبز شهرداری هشتگرد با حضور قدیمی رئیس کمیسیون، بغدادی معاونت خدمات شهری و مهندس آلیانی مسؤل فضای سبز تشکیل شد.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: ماشاالله قدیمی عضو شورا و رئیس کمیسیون فضای سبز شورای شهر هشتگرد، برگزاری نمایشگاه گل و گیاه و برنامه ریزی جهت فضاسازی ویژه نمایشگاه را از مصوبات این جلسه عنوان کرد و گفت: امیدواریم با حمایت اعضای شورا و کارشناسان شهرداری و سایر ادارات بتوانیم نمایشگاهی پربار و با شکوه تر برگزار نماییم.

وی افزود: پنجمین نمایشگاه گل و گیاهان باغبانی که در ایام نیمه شعبان شروع به کار می نماید دارای غرفه های متعددی خواهد بود که معرفی گل و گیاهان زینتی، گیاهان آپارتمانی و غرفه های صنایع دستی از آن جمله است.

قدیمی ادامه داد: اجرای مراسم جشن نیمه شعبان، حضور مجریان و خوانندگان مطرح کشوری همراه با برنامه های شاد و متنوع دیگر از ایده های قابل اجرا می باشد و کارگاه های آموزشی مختلفی در حاشیه این نمایشگاه با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: حضور تولیدکنندگان برتر حوزه گل و گیاه و کارآفرینان موفق شهرستان باعث ایجاد فضای تبادل تجربیات و راهکارهای دستیابی به موفقیت برای جوانان و دانشجویان خواهد بود.

این عضو شورا ابراز داشت: ایجاد موقعیت های مختلف اشتغال و تشویق مصرف کنندگان در خصوص اطمینان به کالاهای داخلی و صنایع دستی شهرستان موجب دلگرمی تولید کنندگان شده و امید است دستگاه های ذیربط از قبیل جهادکشاورزی و میراث فرهنگی و گردشگری در ادامه این راه همکار و همیار مدیریت شهری بوده و ما را در دستیابی به اهداف مشترک یاری نمایید.

گفتنی است نمایشگاه گل و گیاهان باغبانی، صنایع دستی و سوغات محلی شهر هشتگرد در بلوار خبرنگار، فضای سبز شهرداری و روزهای ۱۰الی۱۴ردیبهشت ۹۷ به روی بازدیدکنندگان گشوده خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر