پرواز مستقیم بین ایران و لهستان انجام شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پرواز مستقیم بین ایران و لهستان انجام شود

پرواز مستقیم بین ایران و لهستان انجام شود
1396/12/5
12:43 1395

معاون رئیس پارلمان سیلیسیان لهستان:

پرواز مستقیم بین ایران و لهستان انجام شود

معاون رئیس پارلمان سیلیسیان لهستان با اعلام اینکه این کشور تمایل دارد تا همکاری های خود را در بخش های فناوری اطلاعات؛ علمی و پزشکی و توریستی با جمهوری اسلامی گسترش دهد؛ از استاندار البرز خواست تا پرواز مستقیم بین ایران و لهستان انجام شود.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ «جولیان گولاک» به همراه هیات دولتی لهستان در جریان دیدار با محمدعلی نجفی استاندار البرز گفت: تمایل لهستان برای همکاری با ایران بسیار است و مهمان نوازی ایرانیان در هیچ جای دنیا نیست و امیدواریم یک پرواز مستقیم بین ایران و لهستان برای توسعه روابط تجاری و فرهنگی بین دو کشور صورت گیرد. وی در ادامه به رابطه ایران و لهستان بعد ازجنگ جهانی دوم و میزبانی ایران از لهستانی ها اشاره کرد و گفت: ارتباطات خوبی بین ایران و لهستان وجود دارد اما باید برای تجارت بیشتر باید روابط و همکاری های مشترک توسعه پیدا کند. گولاک با بیان اینکه لهستان نیز تمایل دارد تا سرمایه گذاران ایرانی به این کشور سفر داشته باشند؛ افزود: این ظرفیت برای توسعه همکاری ها در بخش های ای تی، علمی پزشکی، توریستی وجود دارد. معاون رئیس پارلمان لهستان همچنین بر توسعه روابط علمی و تحقیقاتی ایران و لهستان نیز اشاره کرد و گفت: تبادل دانشجویان با دانشگاه های ایران و گسترش روابط فرهنگی و تاریخی و در بخش گردشگری به جهت وجود مناطق باستانی و طبیعت زیبا از دیگر تمایلات لهستان برای توسعه همکاری ها محسوب می شود.

گفتنی است؛ نمایشگاه همکاری های تجاری و فرهنگی لهستان برای مدت سه روز در هتل لاله تهران دایر بود و انواع محصولات متنوع کشور لهستان در 18 غرفه به نمایش گذاشته شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر