روستای گلین رود روی خط توسعه و آبادانی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

روستای گلین رود روی خط توسعه و آبادانی

روستای گلین رود روی خط توسعه و آبادانی
1396/12/19
12:43 1395

گازرسانی به روستای گلین رود یکی از طرح های مهم عمرانی بود که استاندار البرز با روشن کردن مشعل گاز در مسجد این روستا موجب خوشحالی ۱۷۲ خانوار در این روستا شد.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: این روستای کوهستانی در بخش چندار ساوجبلاغ قرار دارد که در سالهای اخیر مهاجرت معکوس را داشته است.

برای گاز رسانی به سه روستای گلین رود، سیبستان و افشاریه که به صورت نمادین در گلین رود انجام شد  ۲/۵ میلیارد تومان هزینه اختصاص یافته است و کار آبرسانی روستا هم از مجتمع شهیدان کرمیار ولیان تامین شد و مردم دغدعه ای برای آب سالم و بهداشتی نخواهند داشت.

یزدان تواضعی عضو شورای اسلامی این روستا ضمن قدردانی از استاندار البرز، فرماندار ساوجبلاغ، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و بخشدار چندار، گفت: زندگی به این روستا برگشته و این همت و وحدت اهالی ستودنی بوده و امروز یک روز فراموش نشدنی برای اهالی گلین رود است.

وی از مسئولین خواست با اختصاص اعتبار برای لوله گذاری آب کشاورزی، مردم را برای احیاء اراضی و باغات یاری کنند.

استاندار البرز در حاشیه این مراسم از میهمان نوازی مردم روستای گلین رود تشکر کرد و با اشاره به توسعه شبکه های گازرسانی در مناطق شهری و روستایی شهرستان ساوجبلاغ، ابراز داشت: این شهرستان در سال 97 به عنوان شهرستان سبز استان معرفی می شود.

محمدعلی نجفی گفت: اکنون بیشتر مناطق شهری و روستایی شهرستان ساوجبلاغ از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و این از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در ارتباط با گازرسانی روستایی نیز اگر ابتکار دولت در استفاده از تبصره قانونی نبود قطعاً با مشکلاتی روبرو می شدیم و در ارتباط با آب، گاز، بنیاد مسکن و خدمات شهری و روستایی اقدامات موثری در استان و شهرستان ها در حال انجام است.

استاندار با بیان اینکه اعتقاد دارم باید به سرمایه گذاران کمک کنیم، تصریح کرد: ایجاد زیرساخت های خدماتی در روستاها موجب رونق اشتغالزایی و مهاجرت معکوس خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر