روستای گلین رود روی خط توسعه و آبادانی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

روستای گلین رود روی خط توسعه و آبادانی

روستای گلین رود روی خط توسعه و آبادانی
1396/12/19
12:43 1395

گازرسانی به روستای گلین رود یکی از طرح های مهم عمرانی بود که استاندار البرز با روشن کردن مشعل گاز در مسجد این روستا موجب خوشحالی ۱۷۲ خانوار در این روستا شد.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: این روستای کوهستانی در بخش چندار ساوجبلاغ قرار دارد که در سالهای اخیر مهاجرت معکوس را داشته است.

برای گاز رسانی به سه روستای گلین رود، سیبستان و افشاریه که به صورت نمادین در گلین رود انجام شد  ۲/۵ میلیارد تومان هزینه اختصاص یافته است و کار آبرسانی روستا هم از مجتمع شهیدان کرمیار ولیان تامین شد و مردم دغدعه ای برای آب سالم و بهداشتی نخواهند داشت.

یزدان تواضعی عضو شورای اسلامی این روستا ضمن قدردانی از استاندار البرز، فرماندار ساوجبلاغ، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و بخشدار چندار، گفت: زندگی به این روستا برگشته و این همت و وحدت اهالی ستودنی بوده و امروز یک روز فراموش نشدنی برای اهالی گلین رود است.

وی از مسئولین خواست با اختصاص اعتبار برای لوله گذاری آب کشاورزی، مردم را برای احیاء اراضی و باغات یاری کنند.

استاندار البرز در حاشیه این مراسم از میهمان نوازی مردم روستای گلین رود تشکر کرد و با اشاره به توسعه شبکه های گازرسانی در مناطق شهری و روستایی شهرستان ساوجبلاغ، ابراز داشت: این شهرستان در سال 97 به عنوان شهرستان سبز استان معرفی می شود.

محمدعلی نجفی گفت: اکنون بیشتر مناطق شهری و روستایی شهرستان ساوجبلاغ از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و این از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در ارتباط با گازرسانی روستایی نیز اگر ابتکار دولت در استفاده از تبصره قانونی نبود قطعاً با مشکلاتی روبرو می شدیم و در ارتباط با آب، گاز، بنیاد مسکن و خدمات شهری و روستایی اقدامات موثری در استان و شهرستان ها در حال انجام است.

استاندار با بیان اینکه اعتقاد دارم باید به سرمایه گذاران کمک کنیم، تصریح کرد: ایجاد زیرساخت های خدماتی در روستاها موجب رونق اشتغالزایی و مهاجرت معکوس خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر