آغاز دنیای کودکانه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

آغاز دنیای کودکانه

آغاز دنیای کودکانه
1396/12/20
12:43 1395

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) ضبط سری جدید برنامه کودک و نوجوان شبکه استانی البرز کلید خورد  .

کرج- خبرنگار جام جم: در این مراسم فرزندان توانمند البرزی در حضور تنی چند از مسوولین  حاضر در سالن اجتماعات ملاصدرای آموزش و پرورش ناحیه 4  هنرنمایی خود را در رسانه ملی آغاز کردند .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در این مراسم به اهتمام این رسانه در ساخت برنامه های جذاب و جدید در حوزه کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: رسالت خطیر این رسانه برای این گروه سنی در  جامعه  تولید برنامه های جدید برای کودکان و نوجوانان می باشد .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرج نیز به همگامی و همسویی این نهاد در راستای رسیدن به اهداف عالی اجتماعی و آموزشی با صدا و سیما اشاره داشت  .

تهیه کننده برنامه دنیای کودکانه به خبرنگار ما گفت: در اجرای این برنامه بازیگران بزرگسال هیچ نقشی ندارند و تنها این کودکان هستند که برای همنوعان خود ایفای نقش می کنند .

یزدان پرست  افزود: برای انتخاب این عده در سال گذشته از 2 هزار نفر تست گرفته شد و در سه مرحله آزمون 25 نفر منتخب در یک دوره کلاس بازیگری شرکت داشتند.

وی افزود: در فاز اول این برنامه 70 قسمتی که از شبکه استانی البرز یک روز در میان پخش خواهد شد به موضوعاتی همچون مسایل اجتماعی، آموزشی و موزشبهداشتی و ...پرداخته خواهد شد.

گفتنی است حسین یزدان پرست تهیه کننده، سپيده كياني كارگردان هنري، سيد حسين موسوي نژاد كارگردان  تلويزيوني، ناصر فرامرزي و داوود كهن ترابي و حميد علايي تصوير برداران، مهناز  و مهتاب يزدان پرست در بخش گريم و ميلاد قلي پور و محسن رفيع به عنوان دستياران این برنامه فعالیت دارند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر