آغاز دنیای کودکانه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

آغاز دنیای کودکانه

آغاز دنیای کودکانه
1396/12/20
12:43 1395

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) ضبط سری جدید برنامه کودک و نوجوان شبکه استانی البرز کلید خورد  .

کرج- خبرنگار جام جم: در این مراسم فرزندان توانمند البرزی در حضور تنی چند از مسوولین  حاضر در سالن اجتماعات ملاصدرای آموزش و پرورش ناحیه 4  هنرنمایی خود را در رسانه ملی آغاز کردند .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در این مراسم به اهتمام این رسانه در ساخت برنامه های جذاب و جدید در حوزه کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: رسالت خطیر این رسانه برای این گروه سنی در  جامعه  تولید برنامه های جدید برای کودکان و نوجوانان می باشد .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرج نیز به همگامی و همسویی این نهاد در راستای رسیدن به اهداف عالی اجتماعی و آموزشی با صدا و سیما اشاره داشت  .

تهیه کننده برنامه دنیای کودکانه به خبرنگار ما گفت: در اجرای این برنامه بازیگران بزرگسال هیچ نقشی ندارند و تنها این کودکان هستند که برای همنوعان خود ایفای نقش می کنند .

یزدان پرست  افزود: برای انتخاب این عده در سال گذشته از 2 هزار نفر تست گرفته شد و در سه مرحله آزمون 25 نفر منتخب در یک دوره کلاس بازیگری شرکت داشتند.

وی افزود: در فاز اول این برنامه 70 قسمتی که از شبکه استانی البرز یک روز در میان پخش خواهد شد به موضوعاتی همچون مسایل اجتماعی، آموزشی و موزشبهداشتی و ...پرداخته خواهد شد.

گفتنی است حسین یزدان پرست تهیه کننده، سپيده كياني كارگردان هنري، سيد حسين موسوي نژاد كارگردان  تلويزيوني، ناصر فرامرزي و داوود كهن ترابي و حميد علايي تصوير برداران، مهناز  و مهتاب يزدان پرست در بخش گريم و ميلاد قلي پور و محسن رفيع به عنوان دستياران این برنامه فعالیت دارند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.