آغاز دنیای کودکانه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

آغاز دنیای کودکانه

آغاز دنیای کودکانه
1396/12/20
12:43 1395

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) ضبط سری جدید برنامه کودک و نوجوان شبکه استانی البرز کلید خورد  .

کرج- خبرنگار جام جم: در این مراسم فرزندان توانمند البرزی در حضور تنی چند از مسوولین  حاضر در سالن اجتماعات ملاصدرای آموزش و پرورش ناحیه 4  هنرنمایی خود را در رسانه ملی آغاز کردند .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در این مراسم به اهتمام این رسانه در ساخت برنامه های جذاب و جدید در حوزه کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: رسالت خطیر این رسانه برای این گروه سنی در  جامعه  تولید برنامه های جدید برای کودکان و نوجوانان می باشد .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرج نیز به همگامی و همسویی این نهاد در راستای رسیدن به اهداف عالی اجتماعی و آموزشی با صدا و سیما اشاره داشت  .

تهیه کننده برنامه دنیای کودکانه به خبرنگار ما گفت: در اجرای این برنامه بازیگران بزرگسال هیچ نقشی ندارند و تنها این کودکان هستند که برای همنوعان خود ایفای نقش می کنند .

یزدان پرست  افزود: برای انتخاب این عده در سال گذشته از 2 هزار نفر تست گرفته شد و در سه مرحله آزمون 25 نفر منتخب در یک دوره کلاس بازیگری شرکت داشتند.

وی افزود: در فاز اول این برنامه 70 قسمتی که از شبکه استانی البرز یک روز در میان پخش خواهد شد به موضوعاتی همچون مسایل اجتماعی، آموزشی و موزشبهداشتی و ...پرداخته خواهد شد.

گفتنی است حسین یزدان پرست تهیه کننده، سپيده كياني كارگردان هنري، سيد حسين موسوي نژاد كارگردان  تلويزيوني، ناصر فرامرزي و داوود كهن ترابي و حميد علايي تصوير برداران، مهناز  و مهتاب يزدان پرست در بخش گريم و ميلاد قلي پور و محسن رفيع به عنوان دستياران این برنامه فعالیت دارند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر