«امید به زندگی» در خانه هنرمندان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

«امید به زندگی» در خانه هنرمندان

«امید به زندگی» در خانه هنرمندان
1396/12/20
12:43 1395

نخستین نمایشگاه آثار تصویرسازی بیماران مبتلا به بیماری ام اس با عنوان «امید به زندگی» با مدیریت تارا حصاری در خانه هنرمندان کرج برگزار شد.

کرج خبرنگار جام جم: این نمایشگاه با همکاری و حمایت شورای اسلامی شهر کرج، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج،  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی البرز برای به نمایش در آمدن آثار تصویرسازی 14 بانوی هنرمند مبتلا به ام اس در خانه هنرمندان کرج برپا شد.

مدیر این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: چند صباحی است که در استان البرز برای بیماران صعب العلاج کلاس های آموزشی برگزار کردیم و طی 8 ماه علاوه بر آموزش تصویرسازی، تکنیک های روان درمانی را هم مد نظر قرار دادیم.

وی افزود: یکی از تاثیراتی که این هنر درمانی می تواند در مورد این گونه بیماران داشته باشد بالا بردن توانمندی و روحیه آنان و به عنوان فردی موثر در جامعه با فعالیت های فرهنگی رو به جلو حرکت می کند .

خانم هدایتی یکی از هنرجویان سخت کوش این نمایشگاه که فرزند او نیز در این نمایشگاه حضور داشت گفت: بنده معتقدم آدمی اگر در هر کاری هدفی را مد نظر داشته باشد به راحتی به سر منزل مقصود می رسد و هرگونه  فعالیت هنری باعث می شود فرد هدفی را انتخاب و داشتن هدف زندگی را برای شخص شیرین می کند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر