برخورد مناسب با شهروندان اولین ماموریت نیروهایِ نظارتی باشد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

برخورد مناسب با شهروندان اولین ماموریت نیروهایِ نظارتی باشد

برخورد مناسب با شهروندان اولین ماموریت نیروهایِ نظارتی باشد
1396/12/21
12:43 1395

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر؛

برخورد مناسب با شهروندان اولین ماموریت نیروهایِ نظارتی باشد

همزمان با اجرای طرح استقبال از نوروز، جلسه‌ی هماهنگی برنامه‌های نظارتی سازمان حمل و نقل بار با حضور پرویز اسکندری سرپرست این سازمان برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ با شروع نیمه‌ی دوم اسفند ماه و افزایش سفرهای درون‌شهری، ‌برنامه‌های ویژه نظارت بر عبور و مرور وسایل حمل و نقل عمومی از سوی رئیس سازمان تشریح شد.

اسکندری با اشاره به اهمیت اخلاق در برخورد با تاکسیداران و اتوبوسرانان گفت: حفظ اصول اخلاقی، از اولویت‌های اصلی ما در گشت‌های انتظامی است.

وی افزود: نیروهای نظارتی پیشانی مجموعه هستند و رفتار آنان با شهروندان بر رضایت از عملکردِ این سازمان بسیار موثر است.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر اضافه کرد: با توجه به اجرای طرح زوج و فرد در هسته‌ی مرکزی شهر، نظارت بر نحوه خدمات اتوبوسرانان و‌ تاکسیداران تا ساعات پایانی شب، موضوعی حائز اهمیت است که باید اهتمام ویژه ای از سوی همکاران در این خصوص لحاظ شود.

گفتنی است در این جلسه، برنامه‌‌ی اجرای گشت‌های انتظامي و تقسیم‌بندی مناطق نظارتی به عوامل معاونت نظارت سازمان ابلاغ شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر