بازار شب عید زیر ذره بین بازرسین

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

بازار شب عید زیر ذره بین بازرسین

بازار شب عید زیر ذره بین بازرسین
1396/12/21
12:43 1395

رییس  بازرسی و نظارت اصناف شهرستان ساوجبلاغ خبر داد:

بازار شب عید زیر ذره بین بازرسین

رییس  بازرسی و نظارت اصناف شهرستان ساوجبلاغ از آغاز گشت های ویژه ایام پایانی سال و مناسبتی در اسفند ماه خبر داد.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: مرتضی فلاح زاده با اشاره به تعداد 716 مورد بازرسی، 94 اخطاریه پلمپ و پلمپ 37 واحد صنفی متخلف گفت: تنظیم 26 مورد برگه تعزیراتی جهت صنوف متخلف از قبیل گرانفروشی، کم فروشی، عدم نصب اتیکت، اجرای طرح ساماندهی و مبارزه با عطاری های غیر مجاز، واحدهای فروش گاز LPG در سطح شهرستان، اجرای گشت های البسه و پوشاک نامتعارف و نظارت بر نانوایی ها از جمله فعالیت های این ستاد می باشد که در این زمینه 12 عطاری و 7 واحد عرضه گاز  LPG و 6 واحد پوشاک پلمپ شده اند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد 3 اکیپ بازرسی به صورت روزانه صنوف شهرستان را در دو شیفت کاری صبح و دو شیفت در نوبت عصر بازدید می کنند که نظارت بر نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و سردخانه های دپوی میوه شب عید نیز از دیگر اقدامات بازرسی به شمارمیرود.                                                                                                              فلاح زاده در خصوص طرح ویژه نوروز نیز به کنترل و پایش بیشتر بازار با راه اندازی دو اکیپ بازرسی در دو شیفت صبح و عصر در ایام تعطیل اشاره کرد.

رییس بازرسی و نظارت اصناف شهرستان در پایان  از عموم شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 44224133 اطلاع دهند تا در اولین فرصت نسبت به رسیدگی به  این موضوع اقدام شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر