شیعه انگلیسی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

شیعه انگلیسی

شیعه انگلیسی
1396/12/22
12:43 1395

جماعت پیرو سید صادق شیرازی، کارشان وحدت شکنی و برهم زدن اتحاد مسلمین است.

سال ها بود در موسم برگزاری حج بعثه آقای شیرازی در مکه علنا و تعمدا آشکارا، علیرغم تاکیدات امام و رهبری و مراجع عظام دیگر نماز جماعت بر پا می داشتند و برخی از ایرانی های بی خبر از پشت پرده و ذوق زده در نمازها شرکت می کردند و کمترین تعرض از جانب مامورین سعودی متوجه بیت شیرازی نمی شد. در حالی که بر فرض محال اگر در بعثه سایر مراجع این برنامه برگزار می گردید مامورین سعودی مزاحم می شدند!!

یا در راهپیمایی میلیونی اربعین که چند سالی است با دستور مقام معظم رهبری رونق یافته و شکوه و عظمتی پیدا کرده است، این جماعت فرصت طلبی کرده و از این خان گسترده به نفع خود بهره بردای می کنند تا جایی که برای حفظ وحدت و تحت الشعاع قرار نگرفتن این حرکت عظیم جهانی مقام معظم رهبری  فرمودند: از توزیع تمثالشان خودداری شود.در حالی که طیف شیرازی به حرکات تفرقه آمیز خود ادامه می دهند.

ترویج قمه زنی و اصرار بر انجام کارهای اختلاف انداز بین شیعه و سنی و هتک حرمت مقدسات اهل سنت و برانگیختن احساسات میلیون ها سنی در جهان با تعرض به باورهایشان از طریق ماهواره، برخی از کارهای مروجین شیعه انگلیسی است.

در روز گذشته در حالی که جوانک قدرت طلب و هوسران سعودی بن سلمان در لندن به سر می برد. با نظارت پلیس لندن طرف داران این گروه از دیوار سفارت ایران بالا رفتنه و پرچم جمهوری اسلامی ایران را پایین کشیدند. این اقدام چه پیامی می تواند داشته باشد، جز اینکه فلسفه وجودی تشیع انگلیسی تفرقه و ضربه زدن به اسلام ناب محمدی است.

اتفاقی که برای سفارت ایران  همزمان با حضور بن سلمان در لندن صورت گرفت سند هماهنگی بین سردمداران شیعه انگلیسی و آل سعود و انگلستان است.

حجت الاسلام محمدحسین روحی یزدی

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر