شیعه انگلیسی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

شیعه انگلیسی

شیعه انگلیسی
1396/12/22
12:43 1395

جماعت پیرو سید صادق شیرازی، کارشان وحدت شکنی و برهم زدن اتحاد مسلمین است.

سال ها بود در موسم برگزاری حج بعثه آقای شیرازی در مکه علنا و تعمدا آشکارا، علیرغم تاکیدات امام و رهبری و مراجع عظام دیگر نماز جماعت بر پا می داشتند و برخی از ایرانی های بی خبر از پشت پرده و ذوق زده در نمازها شرکت می کردند و کمترین تعرض از جانب مامورین سعودی متوجه بیت شیرازی نمی شد. در حالی که بر فرض محال اگر در بعثه سایر مراجع این برنامه برگزار می گردید مامورین سعودی مزاحم می شدند!!

یا در راهپیمایی میلیونی اربعین که چند سالی است با دستور مقام معظم رهبری رونق یافته و شکوه و عظمتی پیدا کرده است، این جماعت فرصت طلبی کرده و از این خان گسترده به نفع خود بهره بردای می کنند تا جایی که برای حفظ وحدت و تحت الشعاع قرار نگرفتن این حرکت عظیم جهانی مقام معظم رهبری  فرمودند: از توزیع تمثالشان خودداری شود.در حالی که طیف شیرازی به حرکات تفرقه آمیز خود ادامه می دهند.

ترویج قمه زنی و اصرار بر انجام کارهای اختلاف انداز بین شیعه و سنی و هتک حرمت مقدسات اهل سنت و برانگیختن احساسات میلیون ها سنی در جهان با تعرض به باورهایشان از طریق ماهواره، برخی از کارهای مروجین شیعه انگلیسی است.

در روز گذشته در حالی که جوانک قدرت طلب و هوسران سعودی بن سلمان در لندن به سر می برد. با نظارت پلیس لندن طرف داران این گروه از دیوار سفارت ایران بالا رفتنه و پرچم جمهوری اسلامی ایران را پایین کشیدند. این اقدام چه پیامی می تواند داشته باشد، جز اینکه فلسفه وجودی تشیع انگلیسی تفرقه و ضربه زدن به اسلام ناب محمدی است.

اتفاقی که برای سفارت ایران  همزمان با حضور بن سلمان در لندن صورت گرفت سند هماهنگی بین سردمداران شیعه انگلیسی و آل سعود و انگلستان است.

حجت الاسلام محمدحسین روحی یزدی

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر