شیعه انگلیسی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • برگزاری مراسم افتتاحیه پاتوق نخستین برنامه پاتوق از سری برنامه‌های سینما آینده با حضور علاقمندان، فیلمسازان، عکاسان و اساتید حوزه سینما روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه در سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد.
  • بر «مدار فیروزه ای» با همراه اول دکتر ایرج اسداالهی مدیرکل ارتباطات سیار استان البرز و شهرستان‌های غرب استان تهران بسته‌های فیروزه‌ای همراه اول که بخشی از سرویس جدید همراه اول به نام «مدار فیروزه‌ای» هستند، را تشریح کرد.
  • در مجموعه ورزشی «خانواده»، خانوادگی ورزشی کنید هنگامی که با قهرمان پر افتخار ملی و جهانی آقای علیرضا عبایی به گفت و گو نشستیم متوجه شدیم که این ورزشکار نخبه و تحصیل کرده کشور با خلاقیتی مثال زدنی، چگونه توانسته است یکی از جالب‌ و منحصر به فردترین مجموعه‌های فرهنگی ورزشی ایران را در استان البرز مدیریت نماید.
  • نقش نوروفیدبک در توانبخشی در این مصاحبه با سیاوش عطایی آسیب شناس و گفتار درمانگر، به بررسی نقش نوروفیدبک در توانبخشی می‌پردازیم.
  • برگزاری مراسم افتتاحیه پاتوق نخستین برنامه پاتوق از سری برنامه‌های سینما آینده با حضور علاقمندان، فیلمسازان، عکاسان و اساتید حوزه سینما روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه در سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد.
  • بازدید مدیر کل بهزیستی البرز از واحد خبر صداوسیما همزمان با روز خبرنگار، حیدری مدیر کل بهزیستی استان البرز با حضور در صداوسیمای مرکز البرز از واحد خبر این مرکز بازدید و با مدیرکل صداوسیمای البرز دیدار و گفت‌وگو کرد.
  • مبارزه با آمریكا، خدمت به مردم است امام جمعه موقت شهرستان ساوجبلاغ در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به تجدید تحریم‌ها توسط ترامپ، گفت: دشمن دشمنی‌اش را می کند، مسئولین باید مواظب باشند تا آب به آسیاب دشمن نریزند. رهبر عظیم الشان انقلاب در بیانات خود این‌طور بیان می‌دارند که مبارزه با آمریكا خدمت به مردم است.
  • توانمندی کشور و مردم لرزه بر اندام استکبار انداخته است امام جمعه موقت کرج در خطبه‌های این هفته نمازجمعه گفت: باید در تمامی مسائل از بیانات مقام معظم رهبری استفاده کنیم و راهنمایی‌ها و فرامین وی را چراغ راه خود قرار دهیم، تا از این گردنه نیز مانند تمامی برهه‌های حساسی که دشمن برای ما ساخت، خلاص شویم.
  • افتخاری دیگر برای ایران با تیم ساکاری‌یوها رقم خورد تیم30 نفره ساکاری‌یوها توانست در مجموع با کسب ۱۵ مدال طلا، ۷ نقره و ۵ برنز به مقام اول مبارزات آزاد رینگی و هنرهای فردی مسابقات جهانی 2018 گرجستان دست یابد.
  • حضور پارک علم و فناوری البرز در همایش پارک‌های علم و فناوری پارک علم و فناوری البرز در نخستین همایش و نمایشگاه پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز همزمان با سی‌ و دومین نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور حضور یافت.

شیعه انگلیسی

شیعه انگلیسی
1396/12/22
12:43 1395

جماعت پیرو سید صادق شیرازی، کارشان وحدت شکنی و برهم زدن اتحاد مسلمین است.

سال ها بود در موسم برگزاری حج بعثه آقای شیرازی در مکه علنا و تعمدا آشکارا، علیرغم تاکیدات امام و رهبری و مراجع عظام دیگر نماز جماعت بر پا می داشتند و برخی از ایرانی های بی خبر از پشت پرده و ذوق زده در نمازها شرکت می کردند و کمترین تعرض از جانب مامورین سعودی متوجه بیت شیرازی نمی شد. در حالی که بر فرض محال اگر در بعثه سایر مراجع این برنامه برگزار می گردید مامورین سعودی مزاحم می شدند!!

یا در راهپیمایی میلیونی اربعین که چند سالی است با دستور مقام معظم رهبری رونق یافته و شکوه و عظمتی پیدا کرده است، این جماعت فرصت طلبی کرده و از این خان گسترده به نفع خود بهره بردای می کنند تا جایی که برای حفظ وحدت و تحت الشعاع قرار نگرفتن این حرکت عظیم جهانی مقام معظم رهبری  فرمودند: از توزیع تمثالشان خودداری شود.در حالی که طیف شیرازی به حرکات تفرقه آمیز خود ادامه می دهند.

ترویج قمه زنی و اصرار بر انجام کارهای اختلاف انداز بین شیعه و سنی و هتک حرمت مقدسات اهل سنت و برانگیختن احساسات میلیون ها سنی در جهان با تعرض به باورهایشان از طریق ماهواره، برخی از کارهای مروجین شیعه انگلیسی است.

در روز گذشته در حالی که جوانک قدرت طلب و هوسران سعودی بن سلمان در لندن به سر می برد. با نظارت پلیس لندن طرف داران این گروه از دیوار سفارت ایران بالا رفتنه و پرچم جمهوری اسلامی ایران را پایین کشیدند. این اقدام چه پیامی می تواند داشته باشد، جز اینکه فلسفه وجودی تشیع انگلیسی تفرقه و ضربه زدن به اسلام ناب محمدی است.

اتفاقی که برای سفارت ایران  همزمان با حضور بن سلمان در لندن صورت گرفت سند هماهنگی بین سردمداران شیعه انگلیسی و آل سعود و انگلستان است.

حجت الاسلام محمدحسین روحی یزدی

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر