طبیعت را شارژ کن

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

طبیعت را شارژ کن

طبیعت را شارژ کن
1396/12/22
12:43 1395

مدیرکل ارتباطات سیار استان البرز و شهرستان های غرب استان تهران از اجرای طرح «طبیعت را شارژ کن» خبر داد.

کرج- خبرنگار جام جم: دکتر ایرج اسدالهی بیان داشت: همزمان با هفته درختکاری از 15 اسفند 96 تا ۱۳ فروردین ۹۷ روز طبیعت، مشترکین اعتباری که شارژ غیرکاغذی خود را از پورتال همراه اول یا اپلیکیشن همراه من خریداری کنند در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

وی با اشاره به جوایز قرعه کشی این طرح گفت: به 15 نفر از بین خریداران شارژ ۱۰۰ هزار تومانی، ۱۰۰ هزار تومان کارت هدیه از فروشگاه آنلاین همراه اول + ۴۰ گیگابایت اینترنت ۶ ماهه؛ برای 40 نفر از بین خریداران شارژ ۵۰ هزار تومانی، ۶۰  هزار تومان کارت هدیه از فروشگاه آنلاین همراه اول + ۲۰ گیگابایت اینترنت ۶ ماهه؛ همچنین برای 100 نفر از بین خریداران شارژهای ۱۰ هزار تومانی تا ۵۰ هزار تومانی، ۶۰ هزار تومان کارت هدیه فروشگاه آنلاین همراه اول و همچنین برای 120 نفر با قید قرعه کشی میان تمامی خریداران ۲ گیگابایت اینترنت هدیه اهداء خواهد شد.

اسدالهی با برشمردن مزایای این طرح بیان داشت: بهره مندی از ۵ درصد تخفیف خرید شارژ؛ افزایش شانس برنده شدن با تعداد خریدهای بیشتر؛ افزایش امتیاز باشگاه فیروزه ای و جلوگیری از چاپ کاغذ و صرفه جویی در مصرف آن می باشد.

وی با اشاره به زمان قرعه کشی ابراز داشت: بعد از اتمام بازه زمانی تعیین شده، قرعه کشی انجام می شود و نتیجه آن در پورتال همراه اول اطلاع رسانی خواهد شد.

اسدالهی همچنین در خصوص نحوه شرکت در طرح و کسب امتیاز، گفت: خرید شارژ از طریق سایت فروش شارژ همراه اول  یا اپلیکیشن «همراه من» امکان پذیر می باشد.

وی ادامه داد: مشترکینی که اپلیکیشن همراه من را تا کنون نصب نکرده اند می توانند با مراجعه به لینک «همراه من» آن را نصب کنند.

مدیرکل ارتباطات سیار استان البرز و شهرستان های غرب استان تهران به نکات مهم در این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: مشترکینی در قرعه کشی شرکت داده می شوند که در بازه زمانی ۱۵ اسفند الی ۱۳ فروردین از دو روش ذکر شده شارژ خریداری کرده باشند.

وی افزود: افراد می توانند در این بازه زمانی با خرید مجدد شارژ، امتیاز و شانس خود را افزایش دهند و شماره ای که شارژ می شود در قرعه کشی شرکت داده می شود، نه شماره ای که شارژ را خریداری می کند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر