طبیعت را شارژ کن

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

طبیعت را شارژ کن

طبیعت را شارژ کن
1396/12/22
12:43 1395

مدیرکل ارتباطات سیار استان البرز و شهرستان های غرب استان تهران از اجرای طرح «طبیعت را شارژ کن» خبر داد.

کرج- خبرنگار جام جم: دکتر ایرج اسدالهی بیان داشت: همزمان با هفته درختکاری از 15 اسفند 96 تا ۱۳ فروردین ۹۷ روز طبیعت، مشترکین اعتباری که شارژ غیرکاغذی خود را از پورتال همراه اول یا اپلیکیشن همراه من خریداری کنند در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

وی با اشاره به جوایز قرعه کشی این طرح گفت: به 15 نفر از بین خریداران شارژ ۱۰۰ هزار تومانی، ۱۰۰ هزار تومان کارت هدیه از فروشگاه آنلاین همراه اول + ۴۰ گیگابایت اینترنت ۶ ماهه؛ برای 40 نفر از بین خریداران شارژ ۵۰ هزار تومانی، ۶۰  هزار تومان کارت هدیه از فروشگاه آنلاین همراه اول + ۲۰ گیگابایت اینترنت ۶ ماهه؛ همچنین برای 100 نفر از بین خریداران شارژهای ۱۰ هزار تومانی تا ۵۰ هزار تومانی، ۶۰ هزار تومان کارت هدیه فروشگاه آنلاین همراه اول و همچنین برای 120 نفر با قید قرعه کشی میان تمامی خریداران ۲ گیگابایت اینترنت هدیه اهداء خواهد شد.

اسدالهی با برشمردن مزایای این طرح بیان داشت: بهره مندی از ۵ درصد تخفیف خرید شارژ؛ افزایش شانس برنده شدن با تعداد خریدهای بیشتر؛ افزایش امتیاز باشگاه فیروزه ای و جلوگیری از چاپ کاغذ و صرفه جویی در مصرف آن می باشد.

وی با اشاره به زمان قرعه کشی ابراز داشت: بعد از اتمام بازه زمانی تعیین شده، قرعه کشی انجام می شود و نتیجه آن در پورتال همراه اول اطلاع رسانی خواهد شد.

اسدالهی همچنین در خصوص نحوه شرکت در طرح و کسب امتیاز، گفت: خرید شارژ از طریق سایت فروش شارژ همراه اول  یا اپلیکیشن «همراه من» امکان پذیر می باشد.

وی ادامه داد: مشترکینی که اپلیکیشن همراه من را تا کنون نصب نکرده اند می توانند با مراجعه به لینک «همراه من» آن را نصب کنند.

مدیرکل ارتباطات سیار استان البرز و شهرستان های غرب استان تهران به نکات مهم در این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: مشترکینی در قرعه کشی شرکت داده می شوند که در بازه زمانی ۱۵ اسفند الی ۱۳ فروردین از دو روش ذکر شده شارژ خریداری کرده باشند.

وی افزود: افراد می توانند در این بازه زمانی با خرید مجدد شارژ، امتیاز و شانس خود را افزایش دهند و شماره ای که شارژ می شود در قرعه کشی شرکت داده می شود، نه شماره ای که شارژ را خریداری می کند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر