تجربه لذت پرواز با عضویت در باشگاه ورزش های هوایی پرواز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

تجربه لذت پرواز با عضویت در باشگاه ورزش های هوایی پرواز

تجربه لذت پرواز با عضویت در باشگاه ورزش های هوایی پرواز
1396/12/22
12:43 1395

ورزش های هوایی یکی از ورزش های مهیجی است که علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. از این رو برای آشنایی بیشتر با حمیدرضا قهوه چی مدیر و موسس باشگاه ورزش های هوایی پرواز گفت وگویی اختصاصی و صمیمانه ای داشته ایم که حاصل آن را با هم می خوانیم:

به عنوان اولین سئوال این باشگاه چه خدماتی را به علاقمندان این رشته از ورزش های هوایی  می دهد؟

ورزش های هوایی شامل چندین رشته می شود که سه رشته از آن در ایران به صورت جدی پیگیری می شود، پاراگلایدر، پاراموتور و سقوط آزاد می باشد.

البته تمرکز ما بیشتر در زمینه پاراگلایدر و پاراموتور است که هر دو شامل پروازهای تفریحی و آموزشی  به شمار می روند و در هنگام پرواز تفریحی از یک خلبان حرفه ای برای مسافر استفاده می شود.

تا کنون به چه توفیقاتی دست یافته اید؟

آموزش طبق دوره های تعریف شده و اصولی به صورت تئوری و عملی انجام می گیرد و در پایان دوره، گواهی نامه رسمی وزارت ورزش اعطاء می گردد که تاییدیه بین المللی داشته و حتی می توانند در سایت های خارجی از این گواهی نامه استفاده کنند. ما در آسیا دارای رتبه بوده و خلبانان ما صاحب مقام می باشند.

در زمینه آموزش لطفاً برای خوانندگان روزنامه بیشتر توضیح دهید؟

برای ثبت نام دوره های آموزشی ابتدا مشاوره انجام شده و بعد از طی دوره های دوماهه الی 3ماهه و با توجه به شرایط جوی می توانند لذت پرواز را تجربه کنند.

خدمات شما دارای چه استاندارد هایی می باشد؟

رشته ما وارداتی است و استاندارد در آن بسیار نقش مهمی را ایفا می نماید. انجمن ورزش های هوایی  در واقع زیر نظر وزارت ورزش و جوانان سعی بر آن دارد تا استانداردهای لازم در بحث ایمنی و فنی رعایت شود.

برنامه های این باشگاه و تخفیفات در ایام نوروزی را شرح دهید؟

از آنجایی که بخشی از رشته تخصصی ما تفریحی می باشد، دوستان در ایام فراغت و تفریح خصوصاً فصل بهار هوا که برای پرواز بسیار عالی است، از خدمات این باشگاه می توانند بهره مند شوند.

در خصوص تخفیف هم شهروندان عزیز علاوه بر بروشورهای تخفیف دار که در سطح فروشگاه های معتبر عرضه کرده ایم، می توانند از تخفیف 10 درصد بهره مند شوند.

نشانی: کرج، خیابان شهید مطهری، نبش خیابان پیروزی، ساختمان مهرگان، طبقه 6، واحد 9

شماره تلفن های تماس: 02632521663 09122605233  با مدیریت قهوه چی

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.