پیام های مردمی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1396/12/22
12:43 1395

اداره ثبت املاک و اسناد استان البرز چاره اندیشی کند

برای فروش یک واحد مسکونی املاک ورثه ای مثلاً ۵ نفره اسناد منگوله دار قبلی را قبول ندارند پس باید به تعداد ۵ نفر سند تک برگی به نام ورثه صادر شده و هزینه های آن با توجه به معطلی های فراوان پرداخت شود!!! واقعا این چه نوع ظلمی است که بر مردم بی گناه تحمیل شده است. مردم از مسئولان مربوطه انتظار دارند که بالاخره مسیر کار اداری آن آسانتر شود نه این که کارشان سخت تر شود.

سید نصرالدین میرعربشاهی از کرج

جاده کرج - ماهدشت را ساماندهی کنید

جاده کرج- ماهدشت و بالعکس دارای نواقص فیزیکی فراوان و چاله های پر شمار و برخی سرعت گیرهای متعدد و غیر استاندارد می باشد لذا از مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز خواهان ساماندهی جاده مذکور هستیم.

احمد جلال پور از ماهدشت

مسئولان ثبت احوال اقدام کنند

موضوع تعویض کارت ملی شهروندان موجب اتلاف وقت بسیاری از شهروندان می‌شود. بر این اساس از مسئولان مربوطه می خواهیم تا مسیر دیگری به این مشکل را حتی الامکان کوتاه تر و آسان‌تر نمایند.

محمود زارعی از کرج

پاسخ ارباب رجوع باید با احترام باشد

بعد از چهار دهه از سپری شدن انقلاب اسلامی مردم از مسئولان و کارکنان دولت، قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی انتظار دارند تا مشکلات شان در هنگام بررسی پرونده ها، درخواست های مختلف به درستی و با احترام پاسخ داده شود.

نام محفوظ

مسیر انحصار وراثت شهروندان را سهل کنید

مسیر انحصار وراثت شهروندان از طریق مراکز شوراهای حل اختلاف ادارات ثبت اسناد و املاک، ادارات دارایی و شهرداری ها و... بسیار سخت و با دفع الوقت ها و برخی دست اندازهای مختلف می باشد. لذا مردم از مسئولان مربوطه انتظار دارند تا مشکلاتشان با سرعت و دقت بیشتری رسیدگی و به نتیجه منطقی ختم شود.

یک شهروند

جاده کرج به هشتگرد را ساماندهی کنید

وضعیت جاده کرج- هشتگرد در بسیاری از موارد دچار خرابی آسفالت و بعضا وجود سرعت گیرهای غیر استاندارد می باشد. لطفاً مسئولان اداره راه و شهرسازی هشتگرد به این نواقص رسیدگی سریع کنند.

محسن احدی از کمال شهر

مسئولان بیمه آتیه سازان اقدام کنند

جریان دریافت خسارات و هزینه های بیمه های درمان و... به ویژه برای بازنشستگان بیمه شده فاجعه بار است. آری کش و قوس دادن به کارهای مراجعان و دیر پرداخت کردن حقوق معطل مراجعان و یا در برخی مواقع عدم پرداخت طولانی مدت مطالبات بیمه شدگان، آنان را سرگردان و کلافه کرده است. جا دارد مسئولان مربوطه به این مشکل رسیدگی اصولی کنند.

جمعی از بیمه شدگان کرج

شورای عالی و نان نظارت کند

برخی نانوایی ها به بهانه تهیه آرد آزاد و یا شیوه های دیگر نان را به بهانه بالاتری به مردم می فروشند و بالاخره در این آشفته بازار آستانه شب عید معلوم نیست که شهروندان کم توان مالی چگونه باید از این پس این نوع گرانفروشی ها و لقمه ای نان خوردن برآیند؟!!!

مهران سرابی از کرج

مسئولان به فکر جیب مردم باشند

گرانی های اقلام و ملزومات زندگی شهروندان و ساکنان روستاها را سخت آزرده خاطر کرده است. به همین خاطر از مسئولان دولت و مجلس انتظار این است که در تصمیم گیری ها به فکر جیب مردم و میزان توان مالی مردم باشند.

احمد اصالتی از محمدشهر

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر